Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Jak na daňové přiznání když jsem půl roku na OSVC vedlejsi cinnosti

 1. Ahoj,
  mohl by jste mi někdo poradit pls?
  Tento rok tj.2018 jsem OSVČ = maloobchod (eshop) a taky poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií. Výdaje jsem řešil vždy paušálně. Letos jsem však od 6.měsíce nastoupil na hlavní pracovní poměr a tak jsem změnil živnost na vedlejší. Zkoušel jsem najít nějaké info o tom jak je to s daňovým přiznáním když mám vedlejší živnost nebo jak je to s paušálním výdajem jsem však nikde nenašel.

  dík za jakékoliv info

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Tak buď jsi v zaměstnání podepsal růžovej papír a daně za tebe řeší zaměstnavatel + si děláš přiznání z toho vedlejšáku, nebo jsi nepodepsal nic a děláš si daně kompletně sám (podle zápočťáku + podnikání). paušál nepaušál. Nic se pro tebe v podstatě nemění. Normálně odevzdáš daňové přiznání jako každý rok, necháš si tam normálně paušál (pokud chceš využít).

 4. Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Tak buď jsi v zaměstnání podepsal růžovej papír a daně za tebe řeší zaměstnavatel + si děláš přiznání z toho vedlejšáku, nebo jsi nepodepsal nic a děláš si daně kompletně sám (podle zápočťáku + podnikání). paušál nepaušál. Nic se pro tebe v podstatě nemění. Normálně odevzdáš daňové přiznání jako každý rok, necháš si tam normálně paušál (pokud chceš využít).
  Tomáši prosím, pokud tomu nerozumíte tak sem raději nepište :) ,pokud má pán ŽL a příjmy za rok 2018 ze živnosti, tak bez ohledu na to zda podepsal nebo neppodepslal růžový papír ( to má jen vliv na slevu na daně,.... ) tak si od zaměstnavatele vyžádáte tzv. potvrzení o zdanitelných příjech za rok 2018 a do 31/3 nebo s daňovým poradcem do 30.6. podáte daňové přiznání.

  Zaměstnavatel může tzv. roční zúčtování (obdoba DP) pro zaěstnnace udělat pouze v případě, že nemá jiné přijmy nez ze zaměstnnání a u více pracovních poměrů se tyto pracovní poměry nepřekrývají.

Hostujeme u Server powered by TELE3