Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Facebook login API limit

 1. Zdravím,
  někdy v červnu zavedl facebook hodinový limit pro počet callu na login API. Co jsem nevěděl a spouštěli jsme aplikaci, která používala fb login a protože se tam snažilo za hodinu přihlásit 400+lidí, tak fb blokoval propustnost.
  Limity se zvedly až po cca 40hodinách provozu aplikace, do té doby jsem to řešil ne moc pohodlným způsobem

  Aktuálně děláme další web s fb loginem, kde se očekává minimálně stejná návštěvnost.
  Nemáte někdo radu jak přenastavit/upravit na fb app limit pro propustnost callu jinak než se limit automaticky přepočítává podle návštěvnosti skoro po 2 dnech?

  Moc děkuji za radu

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Login API má rate limit? Myslel jsem, že právě login api ho nemá, ale mají ho další endpointy na profil. 400 lidí je strašně málo, to byste museli mít naprosto prázdnou aplikaci bez uživatelů.

  Přepočítává se to podle denních (případně měsíčních počtu uživatelů). Nemůžeš upravit způsob přihlašování a mít daleko šetrnější k počtu API volání do FB? Jaký plugin na FB login používáš?

 4. vytvářel jsem na to nové aplikace a každá aplikace propustila za hodinu cca 80-100lidí, druhý den už to bylo celkem v pohodě a třetí kdy byl main event tak dala i 3k+ lidí.
  Jen ten první den byl nejhorší než se nastavili limity.

  Jinak používám Socialite co má Laravel

 5. dokumentaci k tomu máš tady https://developers.facebook.com/docs...rate-limiting/

  podle zdrojáků se volá oauth, což by neměl mít rate limit, pak se volá /me, což je pod rate limitem a nakonec se dvakrát volát /avatar, ten by neměl být pod rate limitem.

  Podle dokumentace každý uživatel zvedne limit 200x a ano, počítá se z předchozího dne. Pokud tedy dopředu se přes přihlásíš 50 uživatelů, máš na další den možnost přihlásit 10 000 uživatelů. Propustit 80 - 100 lidí za hodinu odpovídá tomu, že se při přihlášení ale volá 2x API pod rate limitem, na první pohled ale takové volání nevidím. V graph API administraci bys měl vidět k aplikaci grafy a aktuální využití limitů, stejně tak se limity vrací s každým požadavkem, je možné upravit ten plugin a někam si je logovat.

  Další možnost je pocuchat plugin a nevolat endpoint /me pro uživatelské informace (podle zdrojáku se tam načítá 'name', 'email', 'gender', 'verified', 'link'), tím bys neměl být omezen rate limitem. Tyhle informace lze pak načíst v pozadí a udělat si takovou malou frontu. Teď mi dochází, že jsme to vlastně na jednom projektu takhle dělali už kdysi.

 6. díky, asi zkusím.

  Já to řešil tím, že na předchozím webu vzhledem k tomu že jsem na to přišel za provozu, tak nebylo moc času. Tak jsem měl vytvořeno asi 10 fb aplikací a když jedna byla plná, náš web swapnul klíče na další prázdnou aplikace

Hostujeme u Server powered by TELE3