O webu - magazínu:

Tento projekt prodáváme proto, protože na něj nemáme čas. Investovali jsme do něho více, než nyní požadujeme. Už jednou jsme ho prodali, ale kupec nezaplatil. Takže bychom chtěli upozornitm abyste jste nepřihazovali, pokud nemáte peníze nebo vážný zájem.

Na webu je nyní celá řada originálních, na zakázku psaných článků. Všechny fotografie jsou ze zdrojů, které poskytují fotografie zdarma pro komerční použití, nebo naše zakoupené fotky.

Web je postaven na Wordpressu, na zakoupené a dále upravené šabloně. Všechny aspekty webu byly vyladěny grafikem a kodérem. Bylo provedeno přes stovku vlastních úprav kódu, aby web vypadal graficky perfektně. (Koupeno o d profíka zde na Webtrhu, solidní prodejce)

Do magazínu je také zakomponován zakoupený plugin pro snadné vkládání reklam do článků. Reklamních bannerových pozic je na webu hojný počet pro maximalizaci zisku.

Magazín je nový, plně připraven k rozjezdu. Vhodná příležitost pro někoho, kdo by rád vstoupil do světa online byznysu a provozoval svůj projekt nebo pro někoho, kdo by si rád rozšířil své portfolio projektů, zejména pokud se pohybuje v oblasti ZDRAVÍ, které má neustále rostoucí trend.
__________________________________________________

Doména:

www.caszdravi.cz – ideální a krátká a tématická doména. Super pro SEO, protože obsahuje slovo "Zdraví".

Magazín používáme k propagaci našich služeb, ale nemáme na to čas ani lidi, co by se o to starali, proto to prodáváme.

Magazín lze využít nejen k propagaci vlastních služeb a výrobků, ale i k vydělávání přes affiliate a Adsense, Sklik., Affiliate i PPC.

Co je předmětem prodeje:

• magazín – web na doméně www.caszdravi.cz
• doména www.caszdravi.cz
• Logo
• Facebook stránka na lukrativní adrese: https://www.facebook.com/caszdravi.cz/
• Zajištění převodu webu i domény i FB stránky

Jak probíhá převod:

Po skončení aukce výherci zašlu fakturu, ten ji bezodkladně proplatí a já po připsání částky bezodkladně zařídím převod.
Pokud jste plátci DPH, bude kupní konečná cena vyšlá z aukce navýšena o 21% DPH.

Web i doménu mám u Wedosu, nový majitel si založí u Wedosu svůj účet (Pokud ho již nemá.), do kterého mu převedu hosting i doménu. Není tak třeba web složitě stahovat a znovu nahrávat a nemusíte si kupovat nový hosting. Fb stránku pořešíme za pár minut taky.

Nepište mi emaily, kde chcete obejít Webtrh, snížit cenu atd.. Na toto nebudu reagovat.