Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

WYSIWYG editor nejde v Prestashop 1.6

 1. Na nově instalované Prestě se mi při vkládání zboží na stránce produkty neukazuje WYSIWYG editor u krátkého popisu a popisu, ale jen okno kde musím vypsat HTML kód. U jiných eshopů je to v pořádku, dokonce i u starých verzí 1.4. Tohle je verze 1.6 a zatím jsem se tímhle problémem nesetkala.

  Prosím pomoc :-) neumím si představit, že budu stovky položek popisovat HTML kódem

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Cheero poptává: Malé aplikace EXE a APK
  Tuttinho poptává: Vytvoření Pop-up okna pro mobily
  Michal Letko poptává: Doladenie uz hotoveho webu (Wordpress)
 3. Zadarmo ani kura nehrabe

 4. Založte si poptávku, nějaký šikovný koder se už najde :-)

 5. Představovala jsem si spíše radu co s tím, nechci aby za mně někdo něco dělal. Kodera si nechávám jako poslední možnost.

 6. bez konkrétní chybové hlášky nebo podrobnějších logů ti nedokážeme poradit. Problém může být v ledasčem, v kterémkoliv pluginu, kterékoliv úpravě, klidně ve tvém prohlížeči. Když jsem napíšeš konkrétní technickou chybovou hlášku, již se dá něco poradit. Je to stejné jako bys hlásila, že ti nejde auto Škoda, jak ho opravit, bez identifikace příčiny ti neumíme říct, co máš udělat.

  Očividně se to nechová standardně, z popisu nelze poznat o jakou chybu se jedná a co je špatně, buď poskytneš více technických informací a logů nebo si na to musíš někoho domluvit, či sama experimentovat a hledat. Vyzkoušej více prohlížečů a počítačů, jestli to je všude stejné, projdi poslední změny, které se dělaly, projdi si aktivní pluginy, jestli se nějaký neměnil nebo nějaký nevyhazuje chybu, podívej se to do "Developer tools" v prohlížeči, jestli a jaké chyby to vyhazuje.

 7. Ve WP to někdy udělá po updatu. Pomáhá smazat a znovu nahrát soubory pro admin.

 8. Na FTP smazat soubor class_index.php ve složce cache, poté vymazat paměť v administraci na kartě výkon a nakonec vymazat cache prohlížeče.
  Pak už to bude fungovat.

  Text Editor is not working - General topics - PrestaShop

Hostujeme u Server powered by TELE3