Prodej projektů Duchod.cz, Duchodova-Reforma.cz a doména MojeFinance.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Vystačí mi webový prostor pro databází?

 1. Zdravím,
  měl bych na vás takový hloupý dotaz. Už několik měsíců spřádám plány na nový web, ale neustále mi vrtá hlavou, jestli mi vůbec k něčemu bude diskový prostor. Pokud vím, tak články, obrázky atd. se ukládají do databáze, a tam by mi nabízené velikosti od poskytovatelů webhostingu dlouho nevydržely. Proto se chci zeptat, jestli se to dá udělat tak, aby CMS zobalo obsah právě z toho disku. Omlouvám se za tak hloupou otázku, ale takto komplexní web jsem ještě nikdy budovat nechtěl, ani neinstaloval a nenastavoval CMS.

  Díky moc za odpovědi!

  P.S.: Mám vybraný webhosting od Onebit.cz - Business.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Westudio nabízí: PrestaShop (1.7-1.4) tvorba a úpravy
  Ikoudy poptává: Hledá se Java vývojář
  Jakub Jindra poptává: Zabezpečení formuláře Joomla
 3. Každý web má soubory které musí ukládat na disk. Pro příklad nejběžnější redakční systémy pro blog či magazín obsahují tisíce souborů. Ano, v případě článku se ti jejich obsah ukládá do databáze, ale u obrázků tomu tak není. Ty máš stále na disku a do databáze se ukládá informace o tom u jaké článku se mají zobrazit zjednodušeně řečeno.

 4. Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Každý web má soubory které musí ukládat na disk. Pro příklad nejběžnější redakční systémy pro blog či magazín obsahují tisíce souborů. Ano, v případě článku se ti jejich obsah ukládá do databáze, ale u obrázků tomu tak není. Ty máš stále na disku a do databáze se ukládá informace o tom u jaké článku se mají zobrazit zjednodušeně řečeno.
  Super, tak to mi spadl kámen ze srdce. Díky za odpověď :)

Hostujeme u Server powered by TELE3