Poslední šance: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Jak nastavit ikony pro Total Commander? Nezobrazuje se spravne pro jednotlive programy

 1. Ahoj, nemáte někdo zkušenost s nastavením ikon pro total commander? Napr. bysme chteli, aby nám na jpg zobrazoval photoshop, ted zobrazuje microsoft prohlizec. Zkusili jsme asociovat ikonu s programem, ale to nepomohlo...diky...

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A máš jako defaultní pro jpg, aby jej otevíral PS? Nemá to čistě nááááhodou ikonky dle výchozího programu pro otevření/editaci?

 4. tak jste to asociovali spatne ;-)

  TC neresi asociace toho ktereho programu, ale pravym na ten dany soubor (musite to udelat pro kazdou priponu) a tam vlastnosti a tam asociovat.

  Vychozi prohlizec fotek nastavite na win10 -> hledaci pole -> "fotky" -> "zvolit vychozi prohlizec fotek" a tam si vybrat "Photoshop".

  Ale osobne mi to prijde jako spatne reseni, aby byl jako prohlizec fotek photoshop (kvuli kazde fotce jej cely spoustet). Osobne mam jako prohlizec Irfanview a po stishnuti "shift+1" se mi dana fotka otevira v photoshopu. On totiz PS ani neni prohlizec fotek, ale jejich editor (velmi volne receno).

 5. Mě osobně pomohlo asociaci "přenahrát" teď jsem to vyzkoušel, neměl jsem ikonku u .py souborů kouknu do Associate a Edit a vidím správnou ikonku. Dal jsem edit, vybral znovu cestu, ikonka problikla a nyní ji vidím i v průzkumníku :)

Hostujeme u Server powered by TELE3