Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Wordpress - filtr komentářů, co používáte na ochranu proti spamu?

 1. Zdravím, už jsem v komentářích zkoušel ledacos. Měl jsem tam různé ochrany proti spamu, ale buď nefungovali a nebo nakopak znemožňovali přidávat komentáře i běžným lidem. Co na ochranu před spamem používáte?

  Není nějaký filtr, který by znemožnil či zrušil komentář, který obsahuje určitá klíčová slova?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Akismet Anti-Spam nefunguje? mne docela dobře, nemám problém se spamem

 4. No, nefunguje, bohužel.


 5. Citace Původně odeslal Doctore97 Zobrazit příspěvek
  K tomu je ještě dobré registrovat si API klíč na https://www.projecthoneypot.org/ a ten pak doplnit do kódu. Nicméně setkávám se poslední dobou i s poměrně komplexním spamem, který umí velmi dobře emulovat uživatele - jsou tam i zpoždění mezi vyplňováním atd. Na ty pak platí zatím jen lepší captcha... Většinou jsou ty spamy docela tématické, tak pomůže i blacklist slov, který lze rozšířit na řádku 67.

  Přemýšlel jsem třeba nad doplněním detekce jazyka a šlo by pak označovat cizojazyčné komentáře rovnou jako spam. Budu rád za feedback a případě i nějakou ukázku toho, co můj plugin nezachytil.

 6. Zkusit captchu, a to bud klasickou obrázkovou nebo slovní doplňovačku. Na rozdíl od té matematické je téměř jistý že v češtině to spam nedá. Pak se ještě nabízí alternativa vyměnit WP komentáře za něco jiného třeba FB či Discuz, ale jejich nevýhoda je ta že se pak web déle načítá.

Hostujeme u Server powered by TELE3