E-shop je v provozu od července 2013. V roce 2017 udělal e-shop obrat 404 tisíc Kč. Marketing pouze SEO a Heureka.cz. Obrovský potenciál. Stačí zadat pořádný sortiment a zapnout PPC. Funguje prakticky bez reklamy. Přesné statistiky mohu zaslat.

e-shop jede na platformě Fastcentrik od Netdirectu – měsíční poplatek, ale 100% funkčnost a nadstandardní funkce. Je to prodej licence na používání e-shopu.

Součástí prodeje:
Licence e-shopu Fastcentrik včetně SEO a obsahu, databáze zákazníků, 5 let historie obchodu, FB profil, marketingové přístupy včetně GA, doména. Bez skladových zásob.
Cena je odpovídající. Návratnost investice jeden rok. Velký obchodní potenciál.

Důvod prodeje:
Důvodů prodeje je několik. Tím nejzásadnějším je ten, že vlastníme celkem 5 e-shopů a musíme být efektivnější. Prostě nestíháme kvalitně všechny projekty. Dalším důvodem je to, že nemáme správný sortiment – v tomto případě nemáme dostatečně širokou nabídku hraček. I přesto generujeme na tomto e-shopu bez reklamy obrat 400 tisíc ročně. A posledním důvodem je to, že bohužel tím, jak posíláme v podstatě stejné produkty na více domén máme duplicitní obsah= špatné výsledky SEO. Myšleno produkty – když si nahrajete vlastní je to bez problému. Všechny ostatní texty a obsah na e-shopu je 100 % originál – platil jsem copywritery.

Naprosto ideální investice pro toho, kdo prodává hračky a má široký sortiment hraček. Stačí jen nahrát svoje produkty a budete okamžitě prodávat.
Nebylo to lehké rozhodnutí, ale máme úspěšnější eshopy a nemáme kapitál na to, abychom zvládli držet k tomu ještě sortiment hraček. Baví nás trochu jiný sortiment.

Náklady:

Poplatek za e-shop 1663 Kč. Marketing pouze kredit Heureka.cz 1000 Kč. Marketing na zboží.cz 1000 Kč. To je vše. e-shop skutečně generuje objednávky jen na základě SEO (viz Google Analytics).

Výhody investice:
• Ověřený, plně funkční a prosperující obchod. Stačí jen zadat svoje produkty a okamžitě přijímáte objednávky.
• Zajímavá doména
• Velký potenciál – zapněte PPC reklamu a výsledky jsou na dvojnásobek
• Jednoznačně rozšíření obratu pro toho, kdo prodává hračky
• Konverzní poměr prosinec 2017 byl 4,33%
• Veškerá návštěvnost prakticky zdarma jen na základě SEO a přímých návštěv

Cena za projekt: 290 000 Kč. Jsme plátci DPH (cena za projekt je bez DPH).

V případě zájmu klidně volejte na 774 710 790. Dotazy rád zodpovím. Statistiky můžeme poslat na vyžádání. Budu rád, když projekt převezme někdo, kdo jej dále vylepší a posune výš – ne zlikviduje.
Příloha 27518