Jen tento týden: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Je možné napojit Shoptet řešení na Aliexpress?

 1. Zdravím,

  chci se zeptat, zda je možné nějakým způsobem napojit Shoptet řešení na Aliexpress jako dodavatele(Dropshipping). Tento případ jsem viděl, ale dropshippingový partner shoptetu - Dropshipping.cz Aliexpress nenabízí.

  Jak lze toto řešit?

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dropshipping z aliexpressu můžete domluvit pouze s jednotlivými prodejci přímo na aliexpressu. Napište do Aliexpressu: dropshipping a najde Vám to všechny prodejce co to nabízí. Většina eshopů co takhle funguje si nechává platit za zboží předem potom objednají z aliexpressu a zadají dodací adresu svého zákazníka a jemu dojde zboží přímo od prodejce.
  Příklad takového webu: https://postovnezdarma.cz/

 4. Na Shoptet to nenapojíte- využijte jiná řešení myslím, že například Shopify to má. Ale je to cesta do pekel- připravte si pevné nervy- doručení až 60 dnů- zákazníci vás ubombardují dotazy- koukněte na recenze eshopů co to tak dělají na Heurece- asi se to vyplatí- ale jsou lepší cesty a možnosti :)

 5. Jak již bylo napsáno výše, přímo na Aliexpress Shoptet napojit nejde. Je to z toho důvodu, že Aliexpress nefunguje jako centrální platforma která by uměla předávat datovou větu jako má třeba dropshipping.cz. Je to spíše jako u nás Aukro, jsou tam jednotlivý prodejci co nabízí různé zboží. Nicméně, nějaká data přes API přeci jen Aliexpress poskytuje a tak lze mít import produktů do eshopu. Pár jsem jich dělal. Je, ale nutno mít na paměti že obsah se natáhne v angličtině, takže úplná automatika to není. Ulehčení pro prodejce to určitě i tak je, protože se natáhnou fotky, ceny, tagy atd a zařadí do těch správých kolonek, takže je to opravdu o editaci toho obsahu jako takového.

 6. Citace Původně odeslal charwy45 Zobrazit příspěvek
  Dropshipping z aliexpressu můžete domluvit pouze s jednotlivými prodejci přímo na aliexpressu. Napište do Aliexpressu: dropshipping a najde Vám to všechny prodejce co to nabízí. Většina eshopů co takhle funguje si nechává platit za zboží předem potom objednají z aliexpressu a zadají dodací adresu svého zákazníka a jemu dojde zboží přímo od prodejce.
  Příklad takového webu: https://postovnezdarma.cz/
  Nevíte prosím jak je to v takovém případě s fakturací? Pokud eshop zprostředkovává prodej, uvádí se na fakturaci zporstředkovatel (tedy provozovatel eshopu) nebo dodavatel zboží?
  Děkuji

Hostujeme u Server powered by TELE3