WEDOS vítá e-migranty
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Nabízím dlouhodobě zavedené e-shopy se šperky a modním zbožím. Zajímavé obraty.

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 452  Kč
Historie příhozů: 7 příhozů
 1. Nabízím dlouhodobě zavedené e-shopy se šperky a modním zbožím. E-shopy fungují cca 6 let, tržby každý rok rostou, vysoký obrat. E-shopy fungují spolehlivě s nízkými náklady. Možno přenechat i se "zaměstnankyní".

  ---------- Přidáno 22.11.2018 10:09 ----------

  Jedná se o eshopy s obratem cca 200.000 měsíčně, kromě sezony, kdy se obrat pohybuje kolem 1.000.000 měsíčně, ročně tedy cca 5.000.000. Začínáme je nabízet k prodeji. Cenu předpokládáme nad 2 mil. s ohledem na současný zájem.

  Náklady na reklamu jsou řádově 10.000 měsíčně, aby šli eshopy nahoru... Nejmenší z nich běží prakticky bez reklamy.
  Asistentka - zaměstnankyně odbavuje a řeší od A-Z všechny zásilky, účtuje, balí, objednává zboží, krabičky, řeší případné jednoduché reklamace. Prakticky provádí téměř veškerou činnost. Mimo hlavní sezonu zároveň přidává nové produkty do e-shopů a pochopitelně mimo tuto hlavní sezonu dostává i řadu jiných nesouvisejících úkolů. Marketing a strategii e-shopu ji však nesvěřuji. Zvládne v případě potřeby i výrobu řetízků z metráží.

  Provozní náklady a detail ekonomiky nejlépe osobně, v případě vážného zájmu. Návštěvnost 500-600 denně.

  K prodeji jsou však tyto e-shopy nabízeny i samostatně. Běží na stejném systému. Stačí minimální skladové zásoby v řádu desetitisíců. Obrat i návštěvnost dlouhodobě roste. Fungují již několik let. Možno přenechat i se zaměstnankyní, která je šikovná, zběhlá ve všem, co se e-shopu týká, kromě marketingu a strategie.

  Kdybych neměl nyní příležitost startu v ještě více zajímavějším businessu, neprodával bych je... E-shopy nevyžadují velký sklad. V současné době máme zaplněn prostor o velikosti cca 2 skříní. Vhodnější s ohledem na možnou vyšší dosažitelnou marži by bylo přejít i s dalšími produkty na přímý nákup ze zahraničí a držet si zásoby cca za 150-250 tisíc. Součástí prodeje jsou samozřejmě i kontakty na dodavatele.

Hostujeme u Server powered by TELE3