Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

ERR_EMPTY_RESPONSE po odoslani formularu

 1. Ahojte,

  po odoslani formularu dostanem hlasku:

  Tato stranka nefunguje
  web ..... neodoslal ziadne udaje
  ERR_EMPTY_RESPONSE

  Tato hlaska sa zobrazi iba niekedy.

  Ake mozu byt dovody tejto chyby? Na podpore mi pisu, ze je to chyba v aplikacii. V error_log sa nenachadza ziadna chyba. Nic sa nezaznamena. A nemam paru akym sposobom prist na to, kde je chyba, alebo ako ju odchytit.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. chyba prohlizece, nikoli serveru...

 4. Zkuste jiný prohlížeč.
  Jestli používáte chrome, tak aktualizujte na novou verzi a promažte cache, historii, soubory atd.

 5. ERR_EMPTY_RESPONSE je zpravidla opravdu chyba aplikace, prohlížeči nepřišly žádná data do časového limitu nebo do ukončení spojení, tj. buď php aplikace nestihla včas poslat jakýkoliv výstup a zpracovat formulář nebo naopak u ní vznikla chyba (internal error, poznáš podle http hlavičky, pokud nějaká přišla) při zpracování a při neošetřené chybě se php script ukončil a nic neodeslal.

  Bez znalosti o jakou aplikaci jde ti bude těžké poradit. Informace zpravidla budeš mít v logách. Je nutné kouknout do kódu, může to být i chyba aplikace, pokud při odeslání formuláře se komunikuje s třetí stranou, může docházet k dlouhém zpracování a třeba tě webový server ukončí po jeho timeoutu (často i 30s) a opět nedojde k odeslání žádných dat.

 6. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  ERR_EMPTY_RESPONSE je zpravidla opravdu chyba aplikace, prohlížeči nepřišly žádná data do časového limitu nebo do ukončení spojení, tj. buď php aplikace nestihla včas poslat jakýkoliv výstup a zpracovat formulář nebo naopak u ní vznikla chyba (internal error, poznáš podle http hlavičky, pokud nějaká přišla) při zpracování a při neošetřené chybě se php script ukončil a nic neodeslal.

  Bez znalosti o jakou aplikaci jde ti bude těžké poradit. Informace zpravidla budeš mít v logách. Je nutné kouknout do kódu, může to být i chyba aplikace, pokud při odeslání formuláře se komunikuje s třetí stranou, může docházet k dlouhém zpracování a třeba tě webový server ukončí po jeho timeoutu (často i 30s) a opět nedojde k odeslání žádných dat.
  ale no taaaak, neblbni mu hlavu...
  Skupiny Google

 7. Citace Původně odeslal Shopines Zobrazit příspěvek
  chyba prohlizece, nikoli serveru...
  Dakujem.

 8. Ten prohlizec se tak zachova, protoze mu k tomu dala duvod aplikace/web. Sam od sebe jen tak z nudy tohle nevyplivne..

 9. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Ten prohlizec se tak zachova, protoze mu k tomu dala duvod aplikace/web. Sam od sebe jen tak z nudy tohle nevyplivne..
  Nejaky napad ako sa k danej chybe dostat?

 10. Myslim si, ze TomasX neblbne hlavu (viz výše).

  Pochopil jsem ho tak, ze radi sledovat hlavicky pozadavku a odpovedi v prohlizeci. Pokud odejde hlavicka pozadavku, ale nevrati se odpoved, pak je pravdepodobne, ze chyba vznikla na serveru, nebo nekde cestou (at uz pri dorucovani pozadavku na server, nebo pri dorucovani odpovedi do prohlizece).

  Dle tech pozadavku se tedy da zjistit, zda to je chyba v prohlizeci (vubec neodesila pozadavky na serveru), nebo mimo nej (pri ceste pozadavku na server, chybou server aplikace - treba prekorceni max exec time diky slow sql queris atp., nebo pri ceste odpovedi do prohlizece).

  Zjisti si nejdriv, zda se odesilaji pozadavky a prijimaji odpovedi v prohlizeci (console - síť), pak hledej chybu bud na serveru (php, mysql atp), nebo v prohlizeci (tve aplikaci).

  Pokud se jedna o chybu jine aplikace (ne v prohlizeci), muzes sledovat sitovy provoz treba pomoci SW Fiddler.

 11. Citace Původně odeslal Shopines Zobrazit příspěvek
  ale no taaaak, neblbni mu hlavu...
  Skupiny Google
  odkazuješ na forum, kde měl tázající nevhodně nastavení SSL a server ukončoval SSL spojení okamžitě pro každou stránku, proto i chyba ERR_EMPTY_RESPONSE. To ale není nejspíš tenhle případ, Creator13 píše, že se mu to děje pouze někdy.

  Ta chyba je samopopisná, vyvolá se v případě, kdy "render" v Chromu nedostane od sítě žádná data do interního časového limitu. Důvodů může být celá spousta, začíná to tím, že se nepodaří načíst/uložit cache soubor (síťová část v Chromu zároveň řeší cache, klasicky dojde místo v temp složce, to ale pak ukazuje problém u více stránek), dojde k přerušení spojení (často viditelné na mobilu či na cestách na notebooku při špatném signálu nebo např. při použití VPN při jejím znovu připojení), po problémy na straně webové aplikace a ty příčiny jsem vyjmenoval.

  Můj odhad je problém na straně php/aplikace, pokud by byl problém s cache, nejspíš to dělá na více zařízení a předpokládám, že smazat cache Creator13 zkoušel jak mu jako první tip radil Johny5652. Pokud by byl problém se sítí či se spojení, chovaly by se takhle i ostatní weby a to autor nezmiňuje. Naopak uvádí, že chyba se vyskytuje po odeslání formuláře, zkušenost mi říká, že právě bude problém v aplikaci, je to velice časté.

  skorozacatecnik správně rozvíjí mojí radu prozkoumat debug panel a ověřit si síťovou komunikaci, stačí poslat sem screen a poradíme více. Měly by tam být další vodítka o tom, kde je chyba a kde dále hledat.

Hostujeme u Server powered by TELE3