19.10.2018 11:43
1
Ahoj,

česká s.r.o. nakúpila grafické práce, sú neplatcovia dph a poslali mi fakturačné údaje len s IČO, bez VAT ID ... ja som tiež neplatca dph, registrovaný podľa 7a ... nemajú pri takomto nákupe byť aspoň registrovaný podľa 7a a poslať mi aj vat id?
19.10.2018 12:33
2
Určite majú byť reg. Keď nie, môžu zaplatiť mimo firmy (a nedávaž si do nákladov). Fyzická osoba občan :) môže nakupovať služby cezhranične bez §7. Vtedy to ide mimo režimu par. 7.
19.10.2018 15:03
3
Určitě musí být registrovaní jako identifikovaná osoba
19.10.2018 16:30
4
Původně odeslal onlines
Fyzická osoba občan :)
To by asi neposílali IČ :)
21.10.2018 11:40
5
Původně odeslal PavlaJ
Určitě musí být registrovaní jako identifikovaná osoba
v ČR určitě ano, v ČR musí být každý bezpodmínečně identifikovaný. Běda každému, kdo se v ČR neidentifikuje. Babiš se bude zlobit, bude zlý, velmi zlý.
21.10.2018 11:43
6
Původně odeslal BBCUK
v ČR určitě ano, v ČR musí být každý bezpodmínečně identifikovaný. Běda každému, kdo se v ČR neidentifikuje. Babiš se bude zlobit, bude zlý, velmi zlý.
Tak, tak. Bohužel. Ale koneckonců - co jsme si zvolili, to máme.