Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Zhřčbh hbřčzgbtřbg

 1. hh
  hhgřhčbhřhz
  Naposledy upravil WeThor : 03.03.2019 v 16:23

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zajímavá otázka :-D Pokud vím, tak to zjistit nelze a vyhledávače na to stejně kašlou (to je odpovědnost provozovatele serveru, má možnost maximálně zákaz indexování)

 4. Vyhledávače z pohledu serveru zajímá hlavně rychlost načtení. Pokud se přidání ram nějak výrazně zvýšila rychlost webu, může to mít vliv. To jestli tam máš 1 nebo 128 GB ramky, nepoznají a kdyby to poznali, nic jim to neřekne.

 5. vyhledávače mají občas i sami problém poznat, že jejich indexování samotný web přetěžuje a měli by jet pomaleji, těžko to budou rozlišovat při prokliku z vyhledávání. Google se chová poměrně slušně, yandex, bing či dříve seznam klidně za minutu navštívili 10 000 stránek a u malých webů způsobily paniku.

  U googlu je rychlost odezvy webu jeden z signálů, na mobilu je důležitější, je možné, že pokud tvůj web je obecně pomalejší, může to být tím jazýčkem na vahách, který tě odstrčí na zadní pozice.

  Co pozoruji, vyhledávače zatím neumí reagovat na změny realtime a nedokáží zatím okamžitě výpadek webu promítnout do pozic.

  ---------- Příspěvek doplněn 19.10.2018 v 10:08 ----------

  jinak důvod proč by se mohla zvýšit navštěvnost (pomineme běžné náhodné chování či vnější příčiny) je, že uživatelé na webu zůstávali déle a méně se rovnou vraceli do vyhledávače, to je pro např. Google signál, že odkaz doporučil správně a takový odkaz u něj dostává plusové body.

Hostujeme u Server powered by TELE3