Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Administrace e-shopu, import produktů _Magento

 1. Dobrý den,

  prosím Vás o rady a Vaše zkušenosti k e-shopu založeného na programu Magento.

  Mám e-shop, který je založený na programu Magento, mám webhosting. Nicméně bych si sama chtěla provádět aktualizaci produktů importem produktů od dodavatele přes XML formát importů. Zkušenosti mám až s fází, kdy je import do Magento hotový, a přiřazovala jsem produkty do jednotlivých kategorií ručně a aktualizovala ceny.

  Prosím o radu, zda je možné tento proces nějak automatizovat - tedy aby se produkty importovaly rovnou do kategorií dle kategorií dodavatele? Jak dlouho trvá import do programu Magento cca 1000 produktů? Je možné, že člověk bez více zkušeností ty základní kroky zvládne sám od počátku - tedy od importu produktů od dodavatele a napojení nainstalovaného programu Magento na konkrétní e-shop? Předpokládám koupi plné verze programu Magento, jak je to prosím s cenou, respektive postačí ta nejzákladnější verze? Případně je rozumnější přenechat tyto aktualizace, jednou za týden například, nějakému člověku, který se o toto bude starat - jak je to cenově v takovém případě, například import 1000 produktů?

  Děkuji moc za Vaše odpovědi, zkušenosti a rady, Monika

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Přes co děláte import? Pokud nepoužíváte magmi - skriptík pro automatizaci celého importu, je to šílenství.
  Nejlepší je využít ID kategorií a odle toho přiřazovat produktum kategorie, Lze to hodit taktéž do jedné a potom to roztřídit ale to je psycho. Nejlepší je nastavit každému produktu v tom xml např <category_id>1,2,3,..</category_id> a podle toho se produtky nasypou do kategorii s tema danymi IDcky.

  a ohledne cen, staci nejaky skript na vypocet cen a ten to uz natahne do magenta prepocitane, co resite s cenama?

 4. hello you can contact any magento development company for your query hope that helps.

Hostujeme u Server powered by TELE3