Poslední šance: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

SkakaciBoty.cz | Web na velmi staré doméně (od r. 2006)

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 3 000  Kč
Historie příhozů: 1 příhoz
 1. Prodám web SkakaciBoty.cz.

  Web jsem zakoupil v 05/2018 po společnosti, která prodávala skákací boty a provozovala různé vystoupení na botách. Web byl na nepoužitelném redakčním systému s promazaným obsahem, tak jsem vytvořil zcela nový web na Wordpressu s unikátními texty (nechal jsem si sepsat), který je zaměřený na prodej zážitků.

  Největší hledanost je říjen-prosinec (dárkové poukazy na Vánoce) a pak následně březen-srpen (sezóna, kdy se nejvíce uplatňuje).

  Velmi stará doména (od roku 2006) s bohatou historií a rozsáhlým odkazovým profilem. Postupně jsem zkoušel přidávat i příbuzné věci (Kangoo jumps, Kangoo jumping apod.). Poměrně hezké pozice na Seznam.cz a zlepšující stav na Google.

  Aktuálně nasazený affil adrop.cz - provize z konverze je ve výši 12 – 15% její hodnoty. Délka cookies 90 dní !. Aff účet u adrop.cz s aktuálně 1 konverzí k vyplacení předám jako součást aukce.

  Po prodeji faktura samozřejmostí, po její úhradě převádím doménu i s hostingem (WEDOS) na nového kupujícího obratem.

  Nejsem plátce DPH - nemohu fakturovat do zahraničí.

  Dotazy rád odpovím.

  Pokud nechcete čekat do konce aukce, tak nabídněte rozumnou cenu KUP TEĎ, do prvního příhozu je možné tuto cenu nastavit a web prodat předčasně.

Hostujeme u Server powered by TELE3