Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Zonky inzeruje půjčky za 3,5 procenta

 1. To mi hlava nebere ... to nevím, kdo jim bude půjčovat. Nijak jsem to nestudoval, ale aniž bych o tom něco věděl, je to nějaká ekonomická hovadina.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Těch dvousetkorunových "investorů" je tam dostatečný množství a klidně to tam pošlou i za tohle.

 4. Tak je nutné si uvědomit že ne každý toto dostane. Spíše málokdo :-) jsem tam. Takže tak nějak jsem v obraze. Další věc je že samotný investor "zonky" v nejedném případě částku doinvestuje, klidně deset, 20 nebo 100 tisíc. Třetí věci je že tomu nevěřím ani písmnko i když tam mám velké peníze :-D

 5. zoonky si bere 2 % z pujčené cifry jako provizi, což podstatně zneatraktivňuje jeho pujčky

 6. Citace Původně odeslal Ulan Zobrazit příspěvek
  zoonky si bere 2 % z pujčené cifry jako provizi, což podstatně zneatraktivňuje jeho pujčky
  v momentě kdy ji klient dostane :-D jsou firmy které si berou předem :-D A teď zamyšlení. Mám schválenou půjčku kterou moc potřebuji. Vadí mi nějaké 2%? Asi ne když tolik peněz bylo proinvestováno :-D

 7. Zonky je pekne letadlo, ekonomicky nesmysl, ktery funguje diky tomu ze p. Smejc drzi Zonky nad vodou. Az se mu nebude chtit platit ty ztraty co maji a kazdy rok. Navic se zvetsuji. Tak posle cele Zonky do vecnych lovist, tak jako jine firmy, ktere prodelavaly. Neplaticu maji vice nez inzeruji zcela urcite.

 8. Citace Původně odeslal lojzano Zobrazit příspěvek
  Zonky je pekne letadlo, ekonomicky nesmysl, ktery funguje diky tomu ze p. Smejc drzi Zonky nad vodou. Az se mu nebude chtit platit ty ztraty co maji a kazdy rok. Navic se zvetsuji. Tak posle cele Zonky do vecnych lovist, tak jako jine firmy, ktere prodelavaly. Neplaticu maji vice nez inzeruji zcela urcite.
  Prosim jake straty? Víte co melete? Zonky jsou zprostredkovatele pujcek co jsi berou provizy.

 9. Citace Původně odeslal brambus82 Zobrazit příspěvek
  Prosim jake straty? Víte co melete? Zonky jsou zprostredkovatele pujcek co jsi berou provizy.
  proč pořád před slovo "si" dáváte písmeno "j" to tam nemá co dělat, správně má být "co si berou" žádné "jsi" tam nemá co dělat

 10. Citace Původně odeslal brambus82 Zobrazit příspěvek
  Prosim jake straty? Víte co melete? Zonky jsou zprostredkovatele pujcek co jsi berou provizy.
  Ano kdyz bylo malo investoru na pujcky, kdo zaplatil ten zbytek uveru? Panbuh? asi ne, ze ano.

  No jiste ze si berou provizi od investoru. Vemou provizi a za nic neruci. Museji nachytat hejly. Myslis si ze maji tak dobry scoring klienta nez vsechny banky na trhu, ktery klienty lustruji ci lustrovaly daleko dusledneji. Zonky drive vykazovala nasobne nizsi delikvecni nez banky, jsou proste jedinecny-). Home Credit jen pro info mel bezne delikvenci kolem 8-10% vsech uveru. Uvidime za 3 roky, jak budou s delikvenci uveru.
  Poloz si otazku proc napr. jejich matka Home Credit lustrovala klienty v registru Solus i nebankovnim registru a dle infa co melo Zonky drive na webu klienty lustrovalo POUZE v registru Solus. Investori pujcovali zadluzenym lidem, aniz by to vedeli. Zonky jim reklo jsou vice rizikove, budete mit vyssi urok.
  Ted se situace uz jina, protoze musi jet podle spotrebitelskeho zakona a tedy Zonky muselo pritvrdit v lustracich, jinak by jim hrozila pokuta od CNB.

Hostujeme u Server powered by TELE3