Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Hledám Copywritera na cca 15 normostran měsíčně

 1. Jsem web developer na volné noze a dělám web pro jednoho klienta. Máme již spraveny web v českém i anglickém jazyku. Na anglické verzi chceme měnit hodně textu i přidat nové podkategorie s úplně novými texty. Hledám nějakého šikovného a zdatného copywritera, který má chuť a kreativitu. Samozřejmě na ceně by jsme se dohodli. Půjde o cca. 15 normo stran s přibližně texty na tenhle způsob. Firmy zaměřující se na překlad mi přijdou hodně předražené. Děkuji za odpověď a zájem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. Citace Původně odeslal Marcelo232 Zobrazit příspěvek
  Jsem web developer na volné noze a dělám web pro jednoho klienta. Máme již spraveny web v českém i anglickém jazyku. Na anglické verzi chceme měnit hodně textu i přidat nové podkategorie s úplně novými texty. Hledám nějakého šikovného a zdatného copywritera, který má chuť a kreativitu. Samozřejmě na ceně by jsme se dohodli. Půjde o cca. 15 normo stran s přibližně texty na tenhle způsob. Firmy zaměřující se na překlad mi přijdou hodně předražené. Děkuji za odpověď a zájem.
  Ahoj, 
   
  něco podobného jsem nedávno řešil (sice ne pro celý obsah webu) a docela mi pomohl  copywriting.cz, články přesně počítané na slova na nejrůznější témata máš hotové během cca 3 dnů za super cenu. 
   
  Nebavilo mě se handrkovat a urgovat termíny u copywriterů :)
   
  Takhle to funguje: 
   
  1) podle referencí vybereš, kdo ti sedí
  2) zadáš částku, kterou chceš zaplatit 
  3) někdo se ti přihlásí a ty ho vybereš
  4) čekáš na text, který přečteš a pouze v případě, že jsi spokojený, zaplatíš.
   
  Cena za normostranu je cca 70 Kč. 
   
  Kdyby cokoliv, jsem k dispozici. 
   
  Pěkný den

 4. Cena začíná na 80 Kč bez DPH

Hostujeme u Server powered by TELE3