WEDOS vítá e-migranty
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Kupónový a slevový portál Slevor.cz

Přátelská zpráva
Loading...
Vyvolávací cena: 4 999  Kč
Historie příhozů: Žádné příhozy
 1. Nabízím k prodeji portál Slevor.cz, jedná se o portál obsahující slevy a slevové kupóny.

  Výhody:
  - Unikátní popisky všech kategorií
  - Lehký builder celého webu
  - Unikátní články
  - Již vložené některé slevy staří projektu je cca 7 měsíců

  Nevýhody:
  - Neměl jsem dostatek času na propagaci
  - Neaktualizoval jsem vložený obsah

  Získáváte:
  - Doménu
  - Kompletní obsah webu

  Jak vše funguje?
  Existuje několik sítí v ČR, které sjednocují nabídky obchodů a jiných služeb. Za propagaci těchto nabídek získáváte určité % z prodeje produktu, pevnou částku za registraci ap. (vše záleží na nastavení kampaně v síti). Slevové kupóny jsou nabízeny velice zřídka a není jich tolik, zde přichází Vaše fantazie.

  Nemusíte propagovat přímo slevové kupóny, ale téměř vše. Například jen čistě pouze akce, na které se uživatel proklikne přes Slevor.

  Například chcete propagovat Alzu a probíhá třeba "Black friday", tak na Slevor přidáte akci "Black Friday v Alze, ušetřete až 20 %", nemusíte propagovat jen pomocí kupónů, které někde naleznete.

  Také různé služby (liftago, uber ap.) nabízí slevové kupóny pro pozvání přátel, tak stačí vzít svůj kód a propagovat ho na webu jako "Ušetřete 100 Kč na první jízdu s Uberem" a opět získáváte nějakou provizi na základě informací v aplikaci.

  Jak přidat slevy, akce a kódy?
  Doporučuji mít v excelu (například) seznam všech inzerentů a webů, které propagujete.
  Následně si jednou za pár dní proklikáte všechny weby, zjistíte, zda mají akci nebo ne a budete sledovat uživatelské rozhraní, kde občas inzerent poskytne slevový kód, ten také můžete vložit na web.

  Přidání obchodu je otázka cca 5 minut, nějaký popisek zvládnete určitě z hlavy, pár vět o čem ten inzerent je a co dělá. Dále k tomuto inzerentovi přidáváte slevové kódy či akce, to už je také otázka pár kliknutí.

  Přidáte obrázek ke slevě, popis a nadpis, affiliate odkaz a publikujete + máte možnost přidat datum expirace nebo nechat bez expirace (v případě expirace se sleva změní na "expirováno"):)

  Náklady jsou ročně cca 600 Kč - webhosting + doména.

  Návštěvnost je v jednotkách lidí měsíčně. Vyděláváte na affiliate odkazech a po prodeji Vám pošlu instrukce, jak celý web ovládat a starat se o něj.

  Díky, jsem neplátce DPH

Hostujeme u Server powered by TELE3