Navýšení ročního obratu o 200% až 400% - sci-fi? U nás ne, máme reálné reference. Navíc sleva až 73% na správu PPC kampaní jenom v ÚNORU.
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

DigitalPunkers - Vývoj v Open Source a Digitální analytika

 1. Dobrý den,

  jsme technologicko-analytická společnost zabývající se vývojem v Open Source technologiích, digitální analytikou, webovou bezpečností a digital business intelligence.  Pracujeme pro malé, střední i velké firmy a internetové obchody, kterým přinášíme nová řešení postavená na Open Source platformách, hloubkovou analýzu jejich digitálních aktivit a webu, pokročilý reporting dat vč. dashboardů a důkladné zabezpečení webu a webových aplikací.
  • Vývoj v Open Source
   Zabýváme se vývojem webových projektů na platformách Drupal, Wordpress, Prestashop a Magento. Vyvíjíme interní CRM systémy na platformách EspoCRM, SuiteCRM nebo Oro CRM. Zabýváme se vývojem wiki portálů na platformách DokuWiki, MediaWiki nebo XWiki.
   Více na: https://punkers.digital/vyvoj-v-open-source
  • Digitální analytika
   Provádíme hloubkovou webovou analytiku webů a e-shopů s důrazem na pochopení mechaniky chování uživatelů. Pracujeme s heatmapy, A/B testing nástroji, využíváme "visitors recording". Výsledkem je zvýšení konverzního poměru, vyšší průchodnost stránkami, pochopení chování uživatelů a doporučení změn na webu na základě získaných dat. Zabýváme se také analytikou digitálních kampaní s ohledem na jejich efektivitu měřenou na základě ROI, PNO, kvality a efektivity zásahu (u brandových kampaní) apod.
   Více na: https://punkers.digital/digitalni-analytika
  • Webová bezpečnost
   Ročně je napadeno milióny webů po celém světě. Důvodů je několik a rozsah škod je široký, mimo jiné i tajná těžba kryptoměn skrze váš web. Nabízíme zabezpečení webových projektů proti malware a škodlivým scriptům. Zabezpečíme vaší databázi a zajistíme bezpečné šifrování dat.
   Více na: https://punkers.digital/webova-bezpecnost

  Kontaktujte nás
  E-mail: info@punkers.digital
  Telefon: +420725827761
  Web: https://punkers.digital

Hostujeme u Server powered by TELE3