COPY: Hľadáme CZ, SK a HU prekladateľov a copywriterov
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Prodloužení SSL certifikátu

 1. Dobrý den, potřeboval bych poradit ohledně SSL certifikátu. SSL certifikát jsem obnovoval a přišel mi e-mailem vydaný certifikát, dále mi bylo sděleno, že privátní klíč a CSR k certifikátu zůstalo stejné. Situace je tedy taková že mám níže uvedené soubory ve formátu TXT
  • CSR žádosti
  • privátní klíč
  • vydaný certifikát
  Používám windows server 2012 a iis 6. Mohl by mi prosím někdo poradit jak jednoduše certifikát nainstalovat do IIS? Při mém pokusu jsem nainstaloval certifikát, ale nebyl v něm obsažen privátní klíč. Děkuji

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na server staci nakrat jen novy certifikat puvodni verejny a privatni klic ponechat.

 4. Díky za tip a byl by i nějaký návod..zkoušel jsem vytvořit žádost s identickými udaji pro CSR a když jsem pak importoval vydaný certifikát tak tam právě nebyl ten privátní klíč.

 5. Pokud jsi vytvářel nový CSR, tak původní privátní klíč je neplatný. Je potřeba použít nový privátní klíč tj. ten, který patří k použitému resp. novému CSR.

 6. Byl bych celkem i rád, kdyby mi někdo konkrétně poradil jak dál postupovat. Doposud totiž nikdo neodpověděl na moji primární otázku.

 7. Citace Původně odeslal Taps Zobrazit příspěvek
  Byl bych celkem i rád, kdyby mi někdo konkrétně poradil jak dál postupovat. Doposud totiž nikdo neodpověděl na moji primární otázku.
  To uz je asi na konzultaci ;-)

 8. aneb kdo hledá najde :-) plně jsem si vystačil s tímto návodem https://www.sslmentor.cz/napoveda/ex...ifikatu-do-pfx PFX si už dokáži dle potřeby importovat.

Hostujeme u Server powered by TELE3