Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Nejlepší webhosting pro Wordpress, co se tyká použitelnosti

 1. Zdravím chci se zeptat jaky je nejlepší webhosting pro wordpress co se tyká použitelnosti, rychlosti načítaní stránek, optimalizace pro tablety a mobilní telefony a vůbec všeho podstatného. Děkuji :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Prochazkovael nabízí: Letáky na míru i online grafika aj.
  Daniel Osička poptává: Návrh a tvorba LOGA pro módní značku
  Sajmon27 poptává: Tvora bannerů pro web
 3. Predne musi byt dobre optimalozovana sablona a pluginy WP, obrazky, JS. Nasledne je treba vedet jakou navstevnost web ma, je soucasti webu woocommerce? Da se vyuzit CDN. Podle toho se vybere hosting, muze stacit zakladni za 100,- mesicne nebo vyuzit VPS a podobne... Je tam mnoho faktoru a nelze pausalizovat obecne. Nekomu web s 10k navstevnosti denne bezi na wedos, jinemu nestaci ani Savana 5000 a vetsi.

 4. Takhle, do jisté návštěvnosti a velikosti webu, řekněme do 5.000 unikátních návštěvníků měsíčně, je to vcelku jedno, klidně i Wedos. Nad jistou míru je záhodno provozovat už VPS, je to sice nákladnější, více práce, ale ve výsledku mnohem větší kontrola (verze PHP, práva k souborům, exporty/importy databází, zálohování, logy s chybovými hláškami atd...).

  Já osobně tomu rozumím, a tak mám vlastní VPS v Amazon AWS a naprostá spokojenost, ale pro laika bych to asi nedoporučil.

 5. Doporucuji wp-hosting, presli jsme tam z Wedosu a prozatim naprosta spokojenost. A staci tarif Lite. U narocnejsich webu pak uz je asi lepsi variantou ten za 1200 na rok ci kolik stoji.

 6. a2hosting

Hostujeme u Server powered by TELE3