Zadejte hledaný výraz...
Jakub Glos
Webtrh.cz
Vývoj webových stránek na WordPressu a proklientský přístup pro freelancery
Třídenní infromacemi nabitý prezenční + online kurz v Praze od Webtrhu pouze za 2 871 Kč
Více informací

Front-end Angular Developer (3-6 mesiacov)

Náplň práce:
Do nášho teamu hľadáme šikovného front-endistu, ktorý ovláda Angular (verziu 6+), aby nám pomohol dokončiť našu webovú a desktopovú appku na bezpečnú správu kryptomien. Náš back-end už stihol získať uznanie v podobe grantu od významného hráča v tejto oblasti a spoluprácu s leadrom v oblasti hw crypto penaženiek. Dobrý back-end je však na nič bez jednoduchého a prívetivého rozhrania. Preto potrebujeme práve teba.
Čo požadujeme:
⁃ Skúsenosti. Naša platforma, by nemal byť tvoj prvý, ani druhý projekt napísaný v Angulari. Na druhú stranu nebudeš ani vymýšlať front-end jadrového reaktora. Pri prípadných nezrovnalostiach sme ti kedykoľvek na telefóne.
⁃ Zodpovednosť. Okrem našich zahraničných partnerov, nás pozorne sledujú a kontrolujú ich komunity. Tvoja práca, by teda mala byť odovzdaná samozrejme načas a v požadovanej kvalite. Rovnako prísni, sme aj na seba.
Čas:
Nástup podľa možností čím skôr, na 3-6 mesiacov fulltime (40h týždenne).
Ohodnotenie:
20€-30€/h, závisí od seniority.
Miesto práce:
U teba doma, alebo kdekoľvek, odkiaľ sa ti dobre pracuje.
Použité technológie:
Node.js, Angular 6+, Micropython (Hw peňaženka Trezor)
4 zobrazení
Zadavatel
placeholder profil
ikona hodnoceni
1 hodnocení
členem od 23. 6. 2023
Neověřen
A
B
C
D
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více