Jsi nadšený #Programator nebo Level Designer se znalostí Unity3D nebo UE4, vyznáš se v psaní kódu nebo umíš tvořit nádherné světy? Máš smysl pro detail a chyby se ti nelíbí? Tak neváhej a připoj se k bezva partě plné nadšenců, se smyslem pro zábavu a přátelské jednání. Snažíme se s každým jednat na rovinu a nehledáme kličky. Naše společnost je jediná, která se otevřeně hlásí k vzájemné spolupráci vývojářů, za tímto účelem vzniklo česko-slovenské sdružení Lusorion Creatives, kterým jsme zakladateli. Díky tomu všemu vzniká společenství vývojářů, kteří společně tvoří zajímavé projekty. Jsme tým, který si vzájemně pomáhá, motivuje a radí když si nejsme jistí s nějakým problémem. Věk pro nás nehraje roli, hlavní je jak přistupuješ k tvorbě. Naše společnost je oficiálním partnerem Microsoft a Nvidia. Díky tomuto partnerství máme přístup k moderním technologiím, které využíváme pro vývoj vlastních aplikací. Také spolupracujeme s Noxgames a Tinysoft, se kterými si vzájemě vyměňujeme leté zkušenosti. Jsme společnost, která chce být jasnou jedničkou na poli vývoje her a aplikací.

Název:  TOM_SCREENING01.jpg
Zobrazení: 83
Velikost:  149,6 KB
Název:  TOM_SCREENING02.jpg
Zobrazení: 82
Velikost:  237,6 KB
Název:  TOM_SCREENING08.jpg
Zobrazení: 81
Velikost:  160,6 KB
Název:  SCREENING06.jpg
Zobrazení: 77
Velikost:  211,8 KB

FOTO: https://www.facebook.com/permalink.p...17732894952567

=> Naše úspěšná tvorba:

Azulgar: Star Commander (Unity3D)
-> Hra kombinující prvky strategického sandbox survival a Battle Royale symulátoru, FPS a strategického režimu s možností modifikací.

RUN (Unity3D)
-> Run je projekt zaměřený na vytvoření aplikace pro zprostředkování on-line komunikace mezi aplikacemi Unity3D za podmínek zachování kompatibility s Mono runtime

=> Co připravujeme:

FLORPS (Unity3D)
-> Karetní hra, ve které se stanete velitelem armády zeleninových a ovocných bojovníků, kteří budou vykonávat vaše rozkazy. Utkáte se s velkym množstvím nepřátel.

NEO: Commanders (Unity3D)
-> Hra ve které se stanete jedním z velitelů jedné z frakcí bojujících o nadvládu nad surovinami ve vesmíru. Hra má kromě strategických prvků také prvky survival.

2WAR: Heroes (UE4)
-> Hra je zasazená do alternativního světa odehrávajícího se v 2 světové válce. Hráč se stane velitelem jednotky která poslouchá jeho úkoly a společně obsazují nepřátelské outposty.

=> Co požadujeme od nadšence jako jsme my?

- Srdce na správném místě
- Samostatnost a spolehlivost
- Vzájemné slušné jednání
- Schopnost vést projekt
- Znalost Unity3d nebo UE4
- Mít smysl pro detail

=> Co nabízíme?

- Příjemný kolektiv
- Nové zkušenosti
- Tvorbu na zajímavých projektech
- Společenské akce
- Seznámení s novými technologiemi
- Možnost využívat assety vlastněné naší společností
- A mnoho dalšího..

=> Co by měl umět #Programátor?

- Znalost jazyku C# nebo Java pro Unity3D popř Unreal scripting a bp pro UE4 .
- Sitařina výhodouale není nutností.
- Schopnost zapracovat velký kus kódu, porozumět existujícímu kódu.
- Znalost s SVN je výhodou, připadně zaučíme.

=> Co by měl umět Level Designer?

- Mít fantasii při navrhování
- Dotahnout každou scénu do detailu
- Orientace v Unity3D, popř UE4.

Kontaktovat nás můžete na email: career@szeiner.com, pokud máš nějaké ukázky vlastní tvorby nevahej a připoj pár ukázek k emailu a my se na ně rádi podívame. Ukážeš nám tak jak složitou tvorbu bychom pro tebe mohli připravit. Ceníme si samozřejmě i menšich ukazek, ty nam ukážou že se toho nebojíš, protože každy nějak začíná a my jsme začali taky na menšich projektech a proto tě chceme v takovém případě maximálně podpořit.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci. Tým SZEINER s.r.o.