JEN TENTO TÝDEN: Každému Webtržníkovi 1 000 Kč na publikaci článků a napsání textů s garancí 5 000 Kč na PlaCla.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Nejvhodnější platební brána pro začínající eshop

  1. Zdravím,

    můžete mi, prosím, někdo doporučit nejvýhodnější (tedy nejlevnější) platební kartu pro začínající eshop? Eshop bude nabízet IT a navíc na bázi dropshippingu, tedy zisky nebudou bůhví jaké, a proto bych nerad dávál někomu 3%, když třeba samotná marže bude pouze 4-5%.

    Předem díky.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Je dobré oslovit vlastní banku, která je schopna dát vcelku dobré podmínky. Aktuální zkušenost s ČSOB. Ale samozřejmě k tobě chtějí mít nějakou historii. Takže čím více peněž tam máš a pravidelně ti chodí, tím se na tebe lépe koukají. Nemusí se vždy člověk vydat cestou nebankovní platební brány jako gopay, apod.

  4. https://www.thepay.cz , bývala to jedna z nejlevnějších a implementaci zvládne i začátečník :)

  5. financne to mas dnes jedno, tie ceny su prakticky vsade rovnake. skor pozeraj na to co ti brana ponuka "navyse", jednoduchost implementacie, dokumentacia, dostupne sdk kniznice, moznosti exportov, vypisy,... a td.


  6. Dropshipping podporuje brána VIKIPID. Mám také dropshippingový e-shop a měl jsem už dvě platební brány, se kterými jsem měl jen starosti. Chtěli po mě i dokládat faktury a smlouvy s dodavateli, tak jsem přešel

Hostujeme u Server powered by TELE3