Covistop Dezinfekce rukou Anti-Covid - 100 ml s rozprašovačem, 500 ml se stříkací vložkou, Skladem
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Nejvhodnější platební brána pro začínající eshop

 1. Zdravím,

  můžete mi, prosím, někdo doporučit nejvýhodnější (tedy nejlevnější) platební kartu pro začínající eshop? Eshop bude nabízet IT a navíc na bázi dropshippingu, tedy zisky nebudou bůhví jaké, a proto bych nerad dávál někomu 3%, když třeba samotná marže bude pouze 4-5%.

  Předem díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Je dobré oslovit vlastní banku, která je schopna dát vcelku dobré podmínky. Aktuální zkušenost s ČSOB. Ale samozřejmě k tobě chtějí mít nějakou historii. Takže čím více peněž tam máš a pravidelně ti chodí, tím se na tebe lépe koukají. Nemusí se vždy člověk vydat cestou nebankovní platební brány jako gopay, apod.

 4. https://www.thepay.cz , bývala to jedna z nejlevnějších a implementaci zvládne i začátečník :)

 5. financne to mas dnes jedno, tie ceny su prakticky vsade rovnake. skor pozeraj na to co ti brana ponuka "navyse", jednoduchost implementacie, dokumentacia, dostupne sdk kniznice, moznosti exportov, vypisy,... a td.


 6. Dropshipping podporuje brána VIKIPID. Mám také dropshippingový e-shop a měl jsem už dvě platební brány, se kterými jsem měl jen starosti. Chtěli po mě i dokládat faktury a smlouvy s dodavateli, tak jsem přešel

 7. Jak funguje zakomponování platební brány pro online platbu kartou do eshopu?

 8. Musíte si vybrat společnost, přes kterou to chcete dělat, a tam už to dořeší. Mám vlastně v eshopu platební systém, kde si berou procento z platby. Implementace platební brány brány byla zdarma.

 9. Takže mám počítat s tím, že procento je běžná sazba? to si rovnou strhávají? nebo to pak nějak platím?

 10. Ano je to docela běžná sazba. Já jsem si vybral systém online plateb přes www.exactly.cz protože nemusím platit žádné fixní náklady.

Spolupracujeme: Jooble.org, Aximum - profesionální překlady Hostujeme u Server powered by TELE3