Kvalitní hosting pro WordPress [WP3]
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Podlamujete si podnikáním zdraví?

 1. Před nedávnem jsem se bavil s jedním známým co podniká a hodně maká, viditelně trpí obezitou 2. stupně, ani jsem se ho neptal, ale podle mě musí mít takových 120-130 kg. Pracuje furt, ale podle mě si tím dost podlamuje zdraví, vůbec bych s ním tohle neměnil.

  Podle mě to úplně s podnikáním nesouvisí, nicméně otázka je otevřená, podlamujete si podnikáním zdraví (například máte stres, dáte si cígo atd...?)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Vyčlenit si 3x týdně hodinu čas na to, zajít do posilovny nebo něco jiného udělat pro své tělo a zdraví je nejlepší možná investice do každého podnikání :-).

 4. Me podlamovalo zdravi zamestnani.
  Nekdo musi mit zodpovednost a myslet, kdyz ne ten na hore, tak ten dole si musi uvedomit, ze bez dobreho zdravi se pracovat neda, nakonec to je hlavne v jeho zajmu ( i ostatnich).

 5. Citace Původně odeslal bart28 Zobrazit příspěvek
  Před nedávnem jsem se bavil s jedním známým co podniká a hodně maká, viditelně trpí obezitou 2. stupně, ani jsem se ho neptal, ale podle mě musí mít takových 120-130 kg. Pracuje furt, ale podle mě si tím dost podlamuje zdraví, vůbec bych s ním tohle neměnil.

  Podle mě to úplně s podnikáním nesouvisí, nicméně otázka je otevřená, podlamujete si podnikáním zdraví (například máte stres, dáte si cígo atd...?)
  on mu někdo platí faktury? kdo?:D

 6. Měsíčně nachodím 150-250 km, 4-5x týdně posiluju + rotoped, 1-2x týdně skupinový sport (fotbal, florbal). Fyzická aktivita je nejlepší odpověď na stres z podnikání.

 7. pokud nespadneš v podnikání do workholismu, tak si nemusíš zdraví ničit, stejně tak to platí u zaměstnace pokud ze sebe nenechá udělat otroka a umí říct ne a věnovat se i jiným aktivitám. Je to o uvažování a rozloze jak fyzických tak mentálních sil, prostě zlatá střední cesta. Hlavně spánek nezapomínat na spánek, bez chemie a bez ostatních sraček. Pohyb ten je jasné, po 40 ce se přestaneš hýbat a už ti to zůstane.

 8. Ja jsem docela workoholik a i se sedavou praci mam spise problem pribrat. Hodne zalezi na jidelnicku. Vymlouvat se, ze kvuli podnikani clovek pribere je ciste vymluva. Jinak na bolava zada a vypnuti hlavy je super posilovna, clovek se protahne a predevsim vypne.

 9. Ne.

Hostujeme u Server powered by TELE3