Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Neadresný roznos letáků - jakou znáte společnost?

 1. Ahojte,

  máte nějakou OVĚŘENOU společnost na distribuci letáků? Klidně i regionální. Zajímají mne Západní čechy. Karlovarsko a Plzeň.

  Jestli tady někdo napíše Česká distribuční a.s., tak dostane lopatou!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Máš s nimi dobré zkušenosti? :)

 4. Ahoj,
  záleží, jestli chceš jednorázový roznos a nebo pravidelný. Společnost (velká firma s drogérkou), kde jsem pracovala a mimo jiné zajišťovala i roznosy letáků, tak jsme spolupracovali s Českou poštou. Ale zároveň byla i agentura, která kontrolovala roznosy letáků :-) Co si budeme povídat...občas to pošťačky flákají.

 5. Ano, perfektní. 10 000 letáků v ceně 6400 Kč se válí nekde na skládce, a v reklamaci mi rekli ze maji info ze to bylo rozneseno a tim reklamaci uzaviraji. To za roznos chteli 2500 Kc. 8900 Kc v trapu.

 6. vždy jsme používali českou poštu, mají totiž klíče do vchodů, ti další musí zvonit a ve velkých městech to moc nefungovalo, na vesnicích naopak docela jo.

  ---------- Příspěvek doplněn 07.09.2018 v 12:26 ----------

  Citace Původně odeslal gostrider Zobrazit příspěvek
  Ano, perfektní. 10 000 letáků v ceně 6400 Kč se válí nekde na skládce, a v reklamaci mi rekli ze maji info ze to bylo rozneseno a tim reklamaci uzaviraji. To za roznos chteli 2500 Kc. 8900 Kc v trapu.
  lze najít spolehlivé reklamní agentury, ale pak to také pocítíš na ceně. Jak víš, že letáky nebyly rozneseny?

 7. Česká Pošta.

 8. Pošťačky náhodou spolehlivý jsou. Dával jsem jim par korun, a holky roznesly celé malé městečko. Zákazníci spokojený, že jim lidi volají. Z 500 roznesených letáků v průměru 80 telefonatů a z toho 60 vyrizenych obchodu. Ted melo byt rozneseno 10 000 letáků zmiňovanou firmou, a ani jeden telefon. Na FB stránkach měst jsem se ptal jestli někdo ten leták dostal, a 540 lidi napsalo ze ne. A i presto ta firma ma pry info ze to ty lidi maji, a udajte Ti lide chteji tu firmu jen ocernit

 9. Určitě bych nechtěla pošťačky házet všechny do jednoho pytle, spíš to byly problémy individuální a nebo potom vzdálenější lokality. Jinak ještě záleží, jestli letáky "proženete" přes centrálu pošty a nebo oslovíte přímo konkrétní pošťačku a dáte jí do na ruku. Pro ní bude určitě zajímavější na ruku, potom máte jistotu spolehlivého roznosu.

 10. Právě, dělal jsem to na ruku a fungovalo to dobře. Teď se ale bojí, že to nesmí dělat bez vědomí ČP, a že by je mohli vyhodit.

 11. Také hledám distribuci po Praze, můj uložený kontakt již nereaguje.

 12. Mediaservis

 13. Pokud bych si chtěl roznest letáky, určitě bych využil neadresnou distribuci Kauflandu. Mají vlastní distributory, protože jim záleží na kvalitě. Mají spocitano, ze jedno % kvality jim udělá x 10-tek mil. v obratu. Každý distributor má po roznosu ihned kontrolu. Taky je dobře platí, aby si dali záležet. Pro Čechy mají sídlo na Praze 4, přesně už ale nevím kde, nemají 100% pokryti, ale rozvádějí všude kolem Kauflandů, což je dnes skoro všude :)
  Česká distribuční- ti jedou na kvantitu, jsou pro ni důležití globální klienti Tesco, Albert atd, ostatní lokální letáky distributoři oprcají.
  Pokud bys chtěl adekvatni kontrolu po distribuci, kontaktuj spol Prospea, můžu doporučit.
  Mediaservis - někde má vlastní síť, ale kooperuje s Českou poštou, ta Mediaservisu roznasi.
  Česká pošta - pokud by jsi měl problém s kvalitou a chtěl řešit kontrolu, určitě bys narazil....

Hostujeme u Server powered by TELE3