PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Jakou odměnu za tvorbu jednoduché ppt prezentace?

 1. Dobré odpoledne,

  S PowerPointem jsem xkrát pracoval, ale nejsem žádný rutinér.

  Proto nedokážu odhadnout, jaký čas zabere tvorba jednoduché prezentace (do 60 sekund) a tudíž nevím, jakou odměnu nabídnout.

  Pro začátek se jedná o desítky prezentací, později stovky.

  Dodám text (cca 1 normostrana), tvůrce vybere to nejpodstatnější a vytvoří prezentaci (bez zvuku, bez videa, animované přechody, prostá grafika).

  Za kolik jde pořídit 1 taková prezentace?

  Díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1 dolar?

 4. Pokud toho bude více (stovky) tak dle popisu cca 50-70 Kč

 5. Kdyby to delal programator, tak to bude stat 1200,- bez DPH na hodinu. Takze napis si tam "Programovani PPT prezentaci" :D

 6. Citace Původně odeslal SPAMIKY Zobrazit příspěvek
  Pokud toho bude více (stovky) tak dle popisu cca 50-70 Kč
  Až budu něco potřebovat za almužnu, tak se ozvu :)

 7. Co na tom je? Otevřu šablonu v PPT, zkopíruji text z dodaného DOC dokumentu, vložím do několika statických stránek a uložím. Ještě změním název dané prezentace a uložím. :-)

 8. Tohle?

  Citace Původně odeslal HC Zobrazit příspěvek
  Dodám text (cca 1 normostrana), tvůrce vybere to nejpodstatnější a vytvoří prezentaci (bez zvuku, bez videa, animované přechody, prostá grafika).

 9. Průměrný vysokoškolák zvládne vytáhnout nejdůležitější informace do několika kategorií a slajdů, přepsat hlavní body a prezentace je hotová v šabloně do půl hodiny zvláště pokud se celý proces bude opakovat častěji) na podobném principu. Pokud nabídnete někomu 150 Kč za hodinu práce (dvě prezentace) určitě se toho nějaký student ujme.

Hostujeme u Server powered by TELE3