logo
05.09.2018 13:21
1
Zdravím webtržníci,

řeším jak vyřešit volání od klientů když jsem v zahraničí. Já ze zahraničí klasicky pracuju jako bych byl v ČR, ale když jsem mimo Evropu nezvedám telefony vůbec a minimálně odpovídám na sms.

Napadlo mě, jestli neexistuje nějaká appka (klidně placená), do které bych řekl něco jako "momentálně jsem v zahraničí a nezvedám telefony, napište mi prosím email" a když by mi klient volal, automaticky by slyšel tuhle zprávu.

Případně jestli máte jinej fígl, jak tohle řešíte, budu rád za jakoukoliv radu.

Vzhledem k tomu že trávím v zahraničí (mimo Evropu) většinou velkou část rokum tak by mi to velmi pomohlo. Klasická hlasová schránka, která se spustí až X sekund po nereagování můj problém neřeší, chci něco, co začne mluvit hned.

Je to vůbec reálné?

Díky, Jirka
05.09.2018 13:45
2
hlasová schránka, můžeš nastavit po jaké době se spustí :). Můžeš tam namluvit vlastní vzkaz, řada lidí ale telefonu pokládá dříve než domluví úvodní vzkaz.

Lze telefon napojit na ústřednu a ta ti řekne vzkaz a telefon ukončí. Pohledej telefonní ústředny, nabízí to operátoři, dá se napojit na voip ústředny, myslím, že něco měl i odorik. U sebe na telefonu pak můžeš zapnout automatické přesměrování hovoru (pozor na cenu hovoru) na tuhle ústřednu a zákazník uslyší pouze namluvený vzkaz, jak budeš na příjmu, zase můžeš přesměrování vypnout.

Na sms bude existovat na androidu aplikace pro automatické odpovídá.
05.09.2018 18:05
3
Odorik umožňuje toho spousty, nově i celý hovor napojit na API a tím jej řídit. Umožňuje tedy aby se před hovorem spustila konkrétní zpráva a následně je možno hovor jakkoliv řídit - přesměrovat, přehodit na hlasovou schránku nebo zavěsit.
Pivo Sněžka

Malý dar z Krkonoš

Pecký Pivovar vám přeje klidné prožití Vánočních svátků - jako malou pozornost si dovolujeme nabídnout všem uživatelům slevu 10% na nákup dárkové krabice "Na vrcholu".