Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Aplikace pro automatické odpovědi do hovorů

 1. Zdravím webtržníci,

  řeším jak vyřešit volání od klientů když jsem v zahraničí. Já ze zahraničí klasicky pracuju jako bych byl v ČR, ale když jsem mimo Evropu nezvedám telefony vůbec a minimálně odpovídám na sms.

  Napadlo mě, jestli neexistuje nějaká appka (klidně placená), do které bych řekl něco jako "momentálně jsem v zahraničí a nezvedám telefony, napište mi prosím email" a když by mi klient volal, automaticky by slyšel tuhle zprávu.

  Případně jestli máte jinej fígl, jak tohle řešíte, budu rád za jakoukoliv radu.

  Vzhledem k tomu že trávím v zahraničí (mimo Evropu) většinou velkou část rokum tak by mi to velmi pomohlo. Klasická hlasová schránka, která se spustí až X sekund po nereagování můj problém neřeší, chci něco, co začne mluvit hned.

  Je to vůbec reálné?

  Díky, Jirka

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Jakub Procházka poptává: Drobné úpravy staršího webu (PHP)
  Klavesakm prodává: Balík opravdu zajímavých 6ti domén
  Antonín Čížek prodává: Prodej domény: chytrehodinky.cz
 3. hlasová schránka, můžeš nastavit po jaké době se spustí :). Můžeš tam namluvit vlastní vzkaz, řada lidí ale telefonu pokládá dříve než domluví úvodní vzkaz.

  Lze telefon napojit na ústřednu a ta ti řekne vzkaz a telefon ukončí. Pohledej telefonní ústředny, nabízí to operátoři, dá se napojit na voip ústředny, myslím, že něco měl i odorik. U sebe na telefonu pak můžeš zapnout automatické přesměrování hovoru (pozor na cenu hovoru) na tuhle ústřednu a zákazník uslyší pouze namluvený vzkaz, jak budeš na příjmu, zase můžeš přesměrování vypnout.

  Na sms bude existovat na androidu aplikace pro automatické odpovídá.

 4. Odorik umožňuje toho spousty, nově i celý hovor napojit na API a tím jej řídit. Umožňuje tedy aby se před hovorem spustila konkrétní zpráva a následně je možno hovor jakkoliv řídit - přesměrovat, přehodit na hlasovou schránku nebo zavěsit.

Hostujeme u Server powered by TELE3