logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Nabídky jazykových služeb

Profesionální recenze na Vaše produkty

hourglass
Skončil
28.09.2018 v 11:49
Prodejce
A
Dobrý den,

jsme portál Testado.cz a nabízíme služeb našich profesionálních recenzentů k napsání recenzí na Vaše produkty.

Naše zkušenosti

Recenzování se věnujeme již několik let a za tu dobu našima rukama prošlo již více než 150 produktů, od mobilních telefonů, přes fotoaparáty, akční kamery, smoothie mixéry, televize až po interaktivní hračky. Nebojíme se ale ani velkých zařízení jako jsou pračky či online služeb typu webhostingy. Zkušenosti máme i s videorecenzemi (přehled všech našich recenzí naleznete zde a videa na našem youtube kanálu).

Jak by spolupráce probíhala?
Zašlete nám jakýkoli Vámi vybraný produkt, ať již jde o novinku, kterou zrovna uvádíte na trh, či o některé ze zařízení, jehož kvality jsou mezi lidmi málo známé, a my zpravidla do 14 dní vyhotovíme odbornou textovou recenzi včetně fotografií.

Kolik to stojí?
Cena takovéto recenze je 4 000 Kč a je jen na vás, jak s ní dále naložíte. Můžete ji zveřejnit na svém blogu, partnerském magazínu či kdekoli jinde. Recenzi je samozřejmě možné zveřejnit i na našem webu Testado.cz. Buď zcela ve stejné podobě, nebo sepsat dvě samostatné recenze, lišící se například strukturou. Za příplatek je dále možné vytvořit videorecenzi, přeložit text do slovenštiny (a zveřejnit ho na našem webu Testado.sk) či sdílet na našich sociálních sítích.

Jsme nezávislí a to je výhoda
Na závěr bych chtěl upozornit, že si zakládáme na naší nezávislosti, takže nečekejte pouze pochvalné ódy. Naopak recenze se vždy snažíme psát poctivě a co nejvíce objektivně. Věříme, že případné kritické výtky uvítáte a budou podnětem k dalšímu zlepšování Vašich produktů.

Tuto recenzi můžete využívat ve svých marketingových aktivitách a opřít se o nezávislé hodnocení Vašeho produktu.

Kontaktovat nás můžete na redakčním e-mailu: redakce@testado.cz nebo zde na Webtrhu pomocí soukromé zprávy.

Pokud Vás nabídka zaujala, budu se těšit na odpověď a přeji hezký den,
Petr Šedivý