PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

Mrzné Vám taky phpmyadmin u Wedosu?

 1. Úplně na začátek ... nesnáším Wedos a mám na něj už takovou averzi, že se pokaždé osypu když na něm zákazník trvá.

  Aktuálně jsem na tom tak, že během 5 vteřin až 5 minut mě to celé zamrzne a nazdar. Když to zavřu, znova načtu v jiném panelu to jejich slavné PMA tak se načte ale už se nelogne. Až třeba za hodinu.

  Jejich slavná podpora mě dostala tím, ať si prý zapnu error log ... ok. A představte si co v něm bylo ... nic.

  Odezva jejich serveru je asi takováto ale já si budu zapinat error_log v kterém nic neuvidím překvapivě.


  Čekám co mě ten jejich technik napíše jako vysvětlení. Určitě mám na stole špatně postavený hrnek nebo tak něco.

  Máte někdo podobný problém? S tím phpmyadminem, ne s tím hrnkem.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zkus v cmd ipconfig /flushdns

 4. Ee, tohle jsem dokonce dělal před pár dny. Ale i když jsem to udělal teď tak po minutě to opět nejde. A připojení na tu naši vesnici také nemám úplně nejhorší. http://www.speedtest.net/result/7564518734

  Zkoušel jsem i hodně dlouhý ping test a odezva ode mě je prostě v pořádku.

  Tohle je jen další věc z wedosu co nefunguje jak má nebo neustále padá. I to jejich slavné VPS.

 5. U wedosu mrzne cely wedos, a to ne ted, ale porad... Pocitej s tim, ze ti technik odpovi za tyden, ze na jejich strane je vse ok...

 6. Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  U wedosu mrzne cely wedos, a to ne ted, ale porad... Pocitej s tim, ze ti technik odpovi za tyden, ze na jejich strane je vse ok...
  Počítám přesně s tímto. Nicméně pokud tento příspěvek odradí alespoň jednoho člověka, budu rád. Hodně lidí tam bere hosting jen proto, že jim ho cpou hned k doméně.

  Takže lidi prosím trochu myslete a nechte si vybrat hosting / VPS od toho, kdo tomu trošičku rozumí. A tento prostor pro web nemusí být tam, kde jste nakupovali doménu.

 7. Jojo podpora na Wedosu to je něco :D. Tady teprve poznáš jak moc low-cost firma to je. Když mému klientovi z ničeho nic nešel úplně web, protože po nějaké jejich aktualizaci/údržbě serverů úplně odlinkovali doménu od hostingu, tak se mě borec na podpoře začal ptát úplně zcestně na moji IP a výpis z traceroutu. Tak to jsem už úplně vybouchnul a už jsem začal být dost nepříjemný na něj až mi ho je dnes zpětně líto :D.

  Ale souhlasím s tebou, když klient chce hosting od Wedosu, tak je to za trest, ale lidem to někdy nerozmluvíš.

  Jiného klienta jsem zase už dříve upozorňoval, že by bylo opravdu moudřejší přejít k lepší společnosti, ale on neeee a neee že to je moc peněz. Minulý měsíc opět úplně na celý den spadl wedosu VPS server. No a jako na potvoru klient v ten den měl důležitou schůzku a web potřeboval, samozřejmě že já jsem byl ten nejhroší v očich klienta :-) :-). A jeho argument že jak je možné, že nemá na webu záložní server a že Applu by se tohle nikdy nestalo mě už úplně položil :-D.

 8. Dunky45 : Jop, takhle to chodí. Jak si můžeš dovolit nehlídat to 24 hodin denně a nemít připravený záložní VPS se všemi aktuálními daty? :D

  Určitě by se na toto téma dala napsat nějaká tragikomedie.

 9. Wedos velký špatný co se týče mysql u mně...

 10. wedos je pomalý a db má málo zdrojů. Chtělo by to více informací nebo si opravdu pořídit nějaký lepší log. Asi bych doporučil použít adminer od Jakuba Vrány, na wedos funguje daleko akčněji.

  Odezva, kterou jsi zkoušel je k ničemu, zkouší se ze svého internetu připojit na interní síť wedos, ta od tebe není dostupná a nikdy ti to nebude, musíš používat public IP svého serveru a nikoliv vnitřní hostname (snad to wedos nemá zase špatně nastavené).

  Je pořád možná, že máš něco i ty špatně, zkus to znovu projít a podívat se, tvůj popis nezapadá do žádného z běžných problémů co řešívám.

 11. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  wedos je pomalý a db má málo zdrojů. Chtělo by to více informací nebo si opravdu pořídit nějaký lepší log. Asi bych doporučil použít adminer od Jakuba Vrány, na wedos funguje daleko akčněji.

  Odezva, kterou jsi zkoušel je k ničemu, zkouší se ze svého internetu připojit na interní síť wedos, ta od tebe není dostupná a nikdy ti to nebude, musíš používat public IP svého serveru a nikoliv vnitřní hostname (snad to wedos nemá zase špatně nastavené).

  Je pořád možná, že máš něco i ty špatně, zkus to znovu projít a podívat se, tvůj popis nezapadá do žádného z běžných problémů co řešívám.
  Tyhle příkazy na CMD není moje parketa ale výpis, který mám nahoře ve screenu mám na základě dotazu, který mě dodala podpora.

  Klidně i věřím, že tohle bude má chyba ale těch nedostatků, výpadků a kixů je u wedosu tolik, že budu vždy varovat před jeho upřednostněním od jiných služeb.

 12. doména md12.wedos.net má IP adresu 10.36.196.12, celý rozsah 10.* je vyhrazený pro interní sítě a není mapovaný do internetu, viz hned první tabulka na https://cs.wikipedia.org/wiki/Priv%C..._s%C3%AD%C5%A5. Ty se tam zkoušíš připojit z internetu a samozřejmě tohle fungovat nebude a nic to nedokazuje :).

  Podpora na wedosu je dost šílená, ti lidé mají zpravidla stejné znalosti jako zákazníci a jen umí hledat na googlu a své znalostní databázi.

 13. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  doména md12.wedos.net má IP adresu 10.36.196.12, celý rozsah 10.* je vyhrazený pro interní sítě a není mapovaný do internetu, viz hned první tabulka na https://cs.wikipedia.org/wiki/Priv%C..._s%C3%AD%C5%A5. Ty se tam zkoušíš připojit z internetu a samozřejmě tohle fungovat nebude a nic to nedokazuje :).

  Podpora na wedosu je dost šílená, ti lidé mají zpravidla stejné znalosti jako zákazníci a jen umí hledat na googlu a své znalostní databázi.
  jj vím, že 10* jsou interní ip. Už ten příkaz nemám uložený ale směřoval md12.wedos.net , nezadával jsem ip. Tedy ten první řádek s výpisu bude jen cesta přes můj modem podle ip a pak pokračovala dál a i tam nějaké odezvy pochytala. Ale spís to budou jen další zařízení od O2 pod cestě.

 14. ta doména má přiřazenou tuhle privátní adresu a není dostupná z internetu. Nejspíš se podle názvu jedná o databázi. Co jsi na té doméně čekal? Proč jsi jí zkoušel trasovat?

  Odezvy pochytala z toho důvodu, že ty používáš u sebe stejnou síť 10.*, takže si router myslel, že chceš poptat nějaký server u tebe v síti, ale nenašel ho, proto ti pak již nikdo neodpověděl.

 15. Citace Původně odeslal TomášX Zobrazit příspěvek
  ta doména má přiřazenou tuhle privátní adresu a není dostupná z internetu. Nejspíš se podle názvu jedná o databázi. Co jsi na té doméně čekal? Proč jsi jí zkoušel trasovat?

  Odezvy pochytala z toho důvodu, že ty používáš u sebe stejnou síť 10.*, takže si router myslel, že chceš poptat nějaký server u tebe v síti, ale nenašel ho, proto ti pak již nikdo neodpověděl.
  Upřímně, nečekal jsem od toho nic. Mistr z podpory mě řekl ať to zkopíruji, dám do cmd a pak mu pošlu screen. Tedy byl jsem jen nástroj.

 16. Prej wedos :D :D, tam ještě fakt dneska někdo je? My všem naprosto důkladně wedos rozmlouváme a migrujeme klienty zadarmo na jiné hostingové firmy.

 17. Citace Původně odeslal SyntaxError Zobrazit příspěvek
  Prej wedos :D :D, tam ještě fakt dneska někdo je? My všem naprosto důkladně wedos rozmlouváme a migrujeme klienty zadarmo na jiné hostingové firmy.
  I já to dělám. Tohle téma tomu doufám jen napomůže.

 18. Citace Původně odeslal SyntaxError Zobrazit příspěvek
  Prej wedos :D :D, tam ještě fakt dneska někdo je? My všem naprosto důkladně wedos rozmlouváme a migrujeme klienty zadarmo na jiné hostingové firmy.
  Přesně tak, ten jejich hosting je fakt zlo. Ani kdyby to bylo zdarma, tak bych si tam nedal web.

  ---------- Příspěvek doplněn 19.08.2018 v 18:12 ----------

  A k phpmyadmin: Kolem půlnoci mi to taky nejelo. Potřeboval jsem tam cosi najít v DB, ale nešlo to (přitom web jel normálně). Tak jsem šel spát a dnes už to jede.

 19. Znáte ten pocit když se zeptáte kolik by stálo přepnutí FTP na bezpečnější FTPS a podpora Vám odpoví kolik stojí webhosting? Je na čase postupně přemigrovat i zbytek služeb.


 20. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Znáte ten pocit když se zeptáte kolik by stálo přepnutí FTP na bezpečnější FTPS a podpora Vám odpoví kolik stojí webhosting? Je na čase postupně přemigrovat i zbytek služeb.

  Karel :D

 21. Řekl bych že by vedení Wedosu mělo zvážit alkohol testy + testy na drogy. Přece tohle není normální.

 22. vypadá to, že má wedos nějakou přetíženou db, proto ti phpmyadmin nefunguje, doporučil bych na administraci něco lehčího, pak by to aspoň částečně mohlo jít. Každopádně wedos není na provozování webu, pokud s tím nechceš trávit hodně času.

  filipsedivy: spíše to vypadá, že jim alkohol a drogy dávají místo výplaty. Někdy to ostřesný s nimi komunikovat.

 23. mne ide phpmyadmin na wedose normalne a celkom svizne.. na dvoch weboch nemam backend a vsetko riesim skrz pma a nikdy sa mi nestalo, zeby mi nesiel..

 24. ono záleží na kterém jsi stroji a kde máš db, některé jsou očividně daleko více přetěžované. Avšak musí říct, že s wedosem a aplikace zažívám minimum problémů, hromadu věcí si ale musím vyřešit sám a lépe optimalizovat. Spousty problémy jsou hlavně od lidi, kteří tomu nerozumí a očekávají, že se hosting o ně postará, tady Wedos vůbec nefunguje a je lepší jít jinám.

 25. Tak nevím, ale pokud mám web na Wedosu a skoro to nejde používat, pak se to přehodí na jiný hosting a vše běží, tak asi nebude chyba v aplikaci nebo špatné optimalizaci.

 26. Já Wedos použím pro vývoj, pro nějaký testování atd. Zbytek mám u Forpsi rozložené mezi VPS + hosting a funguje to naprosto perfektně. Nemůžu si na nic stěžovat.

 27. Přišla odpověď : situaci jsem na naší straně prověřil a nepodařilo se mi objevit žádný konkrétní problém... bla bla bla

 28. :D Koukám u Wedosu pořád to samé....My nic, my muzikant, problém je u vás. :D Je tam vůbec nějaká podpora nebo mají na mailu nastavené autoreply s univerzální odpovědí..?!

Hostujeme u Server powered by TELE3