100% provize za získaného klienta. Provize za jednoho klienta až 8 roků. To není vtip! Začni již dnes.
Zobrazují se odpovědi 1 až 18 z 18

Proč jsou na webtrhu ubožáci, kteří mají potřebu pořád někoho pošpiňovat?

 1. Ahoj lidi,

  Určitě jste si všimli ve spoustě diskuzích, že tu jsou takoví lidé....

  zajímalo by mě proč jsou na webtrhu lidé, kteří mají neustálou potřebu někoho pošpiňovat ? Kritizují stále a sami se povyšují nad ostatní.

  V podstatě jde o obdobné chování jako je v politice, kdy se na někoho hrabe špína, aby se někdo jiný odstranil nebo pošpinil ?

  Proč tu jsou takoví lidé ?

  A co byste radili jako obranu proti pošpiňování, také pošpiňovt , nebo ignorovat ?

  S pozdravem
  Petr Gargulák

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ahoj,

  lidé jsou ruzní. Inteligent pochopí co chceš říct a blbce nepřesvědčíš ani kýblem argumentů. Proč hned pošpinovat staci vysvetlit a az pak ignorovat nebo poslat do někam i negativní reklama je reklama a o kom se mluví ten žije a ví se o něm spousta lidi někdy udělá blbost a blbců po tomhle světě chodí víc než dost

  expert

 4. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  A co byste radili jako obranu proti pošpiňování, také pošpiňovt , nebo ignorovat ?


 5. Citace Původně odeslal Bogdan Zobrazit příspěvek
  To je dobrý :D

 6. Proč vlastně máš potřebu se tím zabývat? Čím více energie člověk bude věnovat takovým lidem, tím více bude posilovat jejich moc (podpoří je v tom, co dělají). Netřeba si jich všímat. Ignorovat je. Přestanou mít důvod tak jednat. ;-)

 7. Citace Původně odeslal sobik Zobrazit příspěvek
  Proč vlastně máš potřebu se tím zabývat? Čím více energie člověk bude věnovat takovým lidem, tím více bude posilovat jejich moc (podpoří je v tom, co dělají). Netřeba si jich všímat. Ignorovat je. Přestanou mít důvod tak jednat. ;-)
  Mě docela zajímají tato témata, dříve jsem dělal něco jako politický marketing.... a tam jsem si všiml, že v podstatě o ničem jiném než o pošpiňování politika není....
  Bohužel jsem si potom všiml, že něco obdobného se děje i tady na webtrhu...
  Jsou tu lidé , kteří jsou arogantní, namyšlený , myslej si, že všechno dělají nejlépe a ostatní pošpiňují nejčastěji tím, že všechno dělají špatně.
  Je to zajímavé pozorovat.... a zjistit třeba proč to ti lidé dělají co je k tomu vede, aby se nestarali jenom o sebe a hledali neustále chyby na ostatních.
  Já se ztotožňuji s tím známým: žít a nechat žít.
  Možná mě to trochu irituje a chtěl bych na takové lidi vyzrát. A teď jde o to jestli nadhledem anebo naopak protiútokem, obzvláště u diskuzí, které nejdou smazat.

 8. Nesouhlasim, ze by byli na Webtrhu tito lide nejak vice. Zkratka i na foru je kompletni vzorek spolecnosti jako vsude jinde. Jsou tu temata, ktera jsou naprosto bez osobnich utoku. Pak tu jsou takova, kde se nekdo neudrzi a par takovych nazoru prijde, protoze mu holt cizi uvaha prijde stupidni. A pak jsou tu temata, kdyz tu nekdo vylozene prudi, trolli, zaspamuje nekolika vlaken stejnou kravinou a pak holt dostane perfektni cocku, kterou si docela zaslouzi.

  Druha vyse uvedeno moznost je castecne dana anonymitou fora. Je tu spousta lidi bez uvedeno osobniho udaje, v avataru maji animovany gif a nekteri z nich by ti to do oci nerekli.

 9. Citace Původně odeslal musil.david Zobrazit příspěvek
  Nesouhlasim, ze by byli na Webtrhu tito lide nejak vice. Zkratka i na foru je kompletni vzorek spolecnosti jako vsude jinde. Jsou tu temata, ktera jsou naprosto bez osobnich utoku. Pak tu jsou takova, kde se nekdo neudrzi a par takovych nazoru prijde, protoze mu holt cizi uvaha prijde stupidni. A pak jsou tu temata, kdyz tu nekdo vylozene prudi, trolli, zaspamuje nekolika vlaken stejnou kravinou a pak holt dostane perfektni cocku, kterou si docela zaslouzi.

  Druha vyse uvedeno moznost je castecne dana anonymitou fora. Je tu spousta lidi bez uvedeno osobniho udaje, v avataru maji animovany gif a nekteri z nich by ti to do oci nerekli.
  tobě bych to do očí řekl musiláku nevím co sem ti udělal že mi furt mažeš příspěvky asi mi závidíš

 10. Nelze zavidet tvuj... rozum asi ne, staci se podivat na tve prispevky.

 11. //nechci dostat dalsi cervenou kartu pane rozhodci

 12. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Ahoj lidi,

  Určitě jste si všimli ve spoustě diskuzích, že tu jsou takoví lidé....

  zajímalo by mě proč jsou na webtrhu lidé, kteří mají neustálou potřebu někoho pošpiňovat ? Kritizují stále a sami se povyšují nad ostatní.

  V podstatě jde o obdobné chování jako je v politice, kdy se na někoho hrabe špína, aby se někdo jiný odstranil nebo pošpinil ?

  Proč tu jsou takoví lidé ?

  A co byste radili jako obranu proti pošpiňování, také pošpiňovt , nebo ignorovat ?

  S pozdravem
  Petr Gargulák
  Je tu dost takových lidí, to máš naprostou pravdu. Bohužel je to prostě vzorek společnost a statisticky je velmi pravděpodobné že se tu objeví. Přesto, zrovna od tebe je takovéhle povzdechnutí překvapující. Nejenom protože nemáš morální problém zastupovat lidi kteří jsou více než pochybní, ale zrovna tvé posty nejsou přehlídkou slušnosti

  cituji:

  Jsi taky duševně nemocný nebo jen hater , troll ? Nebo jen kverulant, obcese z toho, že musím někoho napadat a urážet jinak nevyniknu... komplexy méněcennosti ? Proč se nestaráš sám o sebe, takhle nevynikneš, ale spadneš..... Znáš nějaké 40 % marže u dodavatelů..tak je sem dej, nebo si odpusť své poznámky...., jo už vím jak se tomu říká duševní onanie..

  ---------- Příspěvek doplněn 01.08.2018 v 22:52 ----------

  Pokud chce někdo něco vědět o našich eshopech..nebude to záškodník, onanista, blbeček,kverulant, provokatér troll, hater , nebo cokoliv jiného

 13. Jak kdo zaseje..tak sklidí.... to je to co tu řeším...jestli je lepší ignorace nebo naopak... protiútok. Protože, já tu nejsem proto, abych z někoho dělal blbečka...., ale taky nenechám dělat blbečka ze sebe.

  ---------- Příspěvek doplněn 12.08.2018 v 21:48 ----------

  Jinak skvělá účast, moc děkuji :))

  ---------- Příspěvek doplněn 12.08.2018 v 21:50 ----------

  47 registrovaných a 87 anonymních ...celkem 133 uživatelů....

 14. Citace Původně odeslal PetrGargulák Zobrazit příspěvek
  Jak kdo zaseje..tak sklidí.... to je to co tu řeším...jestli je lepší ignorace nebo naopak... protiútok. Protože, já tu nejsem proto, abych z někoho dělal blbečka...., ale taky nenechám dělat blbečka ze sebe.

  ---------- Příspěvek doplněn 12.08.2018 v 21:48 ----------

  Jinak skvělá účast, moc děkuji :))

  ---------- Příspěvek doplněn 12.08.2018 v 21:50 ----------

  47 registrovaných a 87 anonymních ...celkem 133 uživatelů....
  "Ty jsi ale debil Petře"

  Něco takového jsi potřeboval dneska slyšet?

  Nebo proč jinak toto vlákno?

  Všude na světě jsou lidi, kteří se u diskuzek ventilují. A je stokrát diskutované, že u Čechů je ta míra dost vysoká.

  A zdaleka není webtrh špatný, bývaly u nás stokrát horší žumpy (možná jeětě jsou, nevím, už tam nemám potřebu chodit)

  A rozumbradovat tady nad tím, jestli s webtrhem jde něco dělat? Chacha, to už je stokrát s křížkem po funuse, to už se tu nad tím plakalo tolikrát...

 15. Jsou tu lidi, kteří se vysloveně serou do jiných lidí, pošpiňují v postu kde to jde, zcela bez příčiny..., i tady nahoře vytrhne z kontextu celou diskuzi.... a nelze na to reagovat slušně, protože pokud na to jednou zareagujete slušně, už si s váma každej bude dělat co chce. A o to tu jde, jestli tady lidé drží pospolu,nebo se vzájemně v rámci konkurenčního boje nebo závisti nad úspěchem....ničí ? Protože pokud jo, nerozumím tomu co to tedy ten kapitalismus vlastně je za systém ? V čem je lepší než komunismus ? Kde se haněj lidi a pošpiňovávaj se třeba kvůli nějakému bagatelnímu dluhu... , vůbec to s tím nesouviselo, další si mě bere do huby....jak kdyby byl můj otec.... prase jedno....

  Pokud se někdo potřebuje ventilovat tak, že pošpiňuje, poškozuje někoho, tak ať rovnou jde do prdele.....
  Prostě nelze ventilovat všechno...

 16. Nene, lze ventilovat všechno.

  Bohužel.

  Soud dal za pravdu hejtrovi, který posílal redaktora Respektu do věčných lovišť (tedy tam to bylo trochu hrubším slovníkem)

  Prostě se s tím smiř.

  A neber si tu, prosím, do úst komunistický režim, když jsi nebyl tím, koho komunisti pronásledovali. Tehdy stačilo říct v hospodě politický vtip a ani Tě třeba nenechali dojít domů se rozloučit - tak o tom prosím Tě mlč. Nebo Ti taky může přilítnout docela dlouhý seznam ne moc vybíravých nadávek na Tvou osobu - a v tomto případě by ty nadávky byly naprosto košer, to si rač uvědomit.


  Jinak si myslím (nemám to probráno s významnými filozofy), že kapitalismus není systém. Komunismus byl systém. Nacismus také. Kapitalismus je spíš přirozený systém, přirozený vývoj, stojící na vzájemné směně a obchodu, které provozoval člověk od svého vzniku. Možná máš na mysli "demokracii", což je vláda většiny nad menšinou - ale něco takového v tuto chvíli asi nemáme. Nyní vládnou menšiny. Nebo možná máš na mysli sociál-kapitalismus (nebo možná socialismus), těžko říct, jak správně pojmenovat současné převažující mocenské struktury v západním světě. Korupcokracie? Jenže tam je ještě rozdíl, že my ještě nejsme západní svět - u nás vládne prognostický ústav (založený organizací, v níž pracoval mj. současaný prez. RF).

 17. [QUOTE=aheadnology;1479221]Nene, lze ventilovat všechno.


  To neni žádnej přirozenej vývoj, to bylo rozkradení celý země pár jedinci, kteří díky tomu mohli začít něco dělat. O majetky se tu hádá kde kdo třeba církev...a je fakt, že bez zázemí jako otrok, bez peněz jako otrok tady toho moc nevytvoříte....
  Teď, už jsou karty rozdány, současná kapitalistická propaganda nám předkládá, že každý má šanci na různých individuálních příkladech..., ale není tomu tak... je to otroctví pro spoustu lidí, kteří jsou zadluženi, nebo to jsou důchodci, kteří nemají ani na jídlo....nebo na léky....
  A vlastníci pokračujou, teď už zvyšujou i nájmy tak, že spoustu lidí , už nemůže ani bydlet...
  Mladí , už nedosáhnou na svoje, protože si vlastníci diktují...
  Tohle je ta pravá kapitalistická totalita....
  Každopádně stále je nízká minimální mzda... ovšem navyšují ji podle toho jak rostou nájmy, takže se tu zase mlaská.... :))

  ---------- Příspěvek doplněn 13.08.2018 v 00:20 ----------

  Fakt jste mě pobavil kapitalismus jako evoluční systém... to ne asi tohle je likvidační systém.

 18. Je otázka, zda systému, který tu máme, můžeme vůbec vyčítat, že je kapitalismem....
  Změnu z předchozího systému řídili téměř výhradně (bývalí nebo zústávající) komunisté.

  Pár drobností: Za socíku byly poměrně vysoké odvody (daň z práce) a oplátkou za to pracující očekávali slušný důchod. Zmíněné odvody pomáhali vytvářet majetek státu - z nějž pak měly a mohly jít zase zpět k lidem důchody. Prognostik Klaus se spolupracovníky tento majetek státu však vzal a rozdal v privatizaci - místo aby tento majetek byl převeden na důchodový systém. Vpodstatě to byla krádež, protože de-facto na ten majetek měli nárok všichni, kdo měli odpracované roky na důchod. A nikdo neměl právo jim to vzít a dělat s tím něco jiného.
  A teď mi řekni, co to mělo společného s kapitalismem? S nějakým konkrétním kapitalistou? Nic

  Kapitálový trh: nebylo možné rozjet úplně obyčejný trh s akciemi a cennými papíry. Prostě nebyl povolen jeden ze základních kamenů kapitalismu. Táhlo se to kupu let, co byla burza bez kloudných pravidel a skoro nefunkční. Tak jak můžem mluvit o kapitalismu?

  Tak bysme mohli třeba pokračovat...

 19. Petre, kdyz tady mate tyhle prispevky ohledne nespravedlnosti kapitalismu a evidentne vidite problemy urcitych skupin lidi jako duchodci a mladi a soucitite s nimi, mohu se zeptat, proc spolupracujete s takovymi pofidernimi osobnostmi a jeste nedavno jste tu spamoval forum jak prodavate eshopy? Zvlast fakt od tehle ...

  To mi fakt hlava nebere... a to uplynul cca jen tyden.

  Kdyz vam ostatni davali argumenty, tak jste skakal jak certik z krabicky a nedokazal si pripustit jiny nazor a ted tohle?

Hostujeme u Server powered by TELE3