100% provize za získaného klienta. Provize za jednoho klienta až 8 roků. To není vtip! Začni již dnes.
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Podvodník rosta58, hledám další podvedené pro podání hromadného trestního oznámení / žaloby.

 1. Dobrý den,
  tento pán si objednal práci, po dokončení přestal komunikovat a zrušil email a práci si stáhl.
  Podle negativního hodnocení jsem zjistil že nejsem jediný, komu toto provedl.
  Nemáte někdo další zkušenosti s tím to pánem ?
  Zvažuji podání trestního oznámení / žaloby, pokud budete mít zájem se připojit, napište do SZ. Kontakt na něj jsem si zjistil, fyzickou adresu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Když se podívám na datum založení účtu, které není ani měsíc tak se divím že se podle toho taky nepřizpůsobíte.

  Pokud bych měl nějak obchodovat s člověkem který buď nemá alespoň účet pár let starý + nějaké hodnocení, tak při obchodu podepisuji smlouvu + minimální 50-80% zálohu na práci. Pokud se protistrana začne cukat, tak mu popřeji krásný den a jdu dál.

 4. Datum založení účtu určitě nemůže být indikátor pro podvody, stejně tak chybějící hodnocení ať už u kupujícího či prodávajícího - ne každý opravdový programátor má čas se tady aktivně podílet v diskuzích a protistrana se kterou se uzavírá obchod ne vždy dává hodnocení, respektive spíš to hodnocení nedává vůbec pokud není vyloženě negativní (nicméně negativní hodnocení od vícero lidí kteří tu dlouhodobě fungují však indikátor určitě je). Souhlasím s tím že 50% zálohy u práce která není jen do pár hodin u klienta kterého neznáte je minimálně rozumné řešení a standard a taky žádný neobvyklý požadavek. K vašemu případu - jak se říká za blbost se platí a nejste sám co už někdy řešil něco podobného (vlastní skušenost). Nevím zda li se vám to oplatí řešit soudně a taky je to asi na dlouhé jednání, pokud nejde o závratnou sumu respektive čas který jste nad tím strávil tak asi nemá cenu to řešit. Pokud chcete hoďte mi PM, jen pro moji informaci o co šlo, jak dlouho jste to dělal a na kolik to vyšlo

Hostujeme u Server powered by TELE3