05.08.2018 20:03
1
Ahoj všem,
jak hledáte obchodníky? Existuje něco jako Webtrh pro obchodníky na volné noze?

Já potřebuji zkusit prodávat B2B, object cca 500 firem. Rozhoduji se, zda si to zobchoduji sám jako doteď, nebo najdu obchodníka.
05.08.2018 23:06
2
Obchodníka najdeš, jen pokud uděláš konkurz, kde osobně proklepneš každého vhodného uchazeče.

Dej na charisma. Škola ani předcházející praxe nic neprodají.

Makal jsem v telemarketingu. "To je neprodejné!", řvala valná většina kolegů. Já a dvě ženské (obě tam byly přes 10 let) jsme prodávali jak o život.

Samozřejmě, pokud máš produkt jako šoupátka do závěsů ke sprchovým koutům (osobní zkušenost), těžko uděláš díru do světa.

Držím palce.
06.08.2018 03:21
3
Jestli na to mas čas tak si to zobchoduj sám a když jde o tvůj produkt tím lépe se ti bude prodávat B2B je důvěře a kontaktech jestli se konkretne jedna o ty hotely v praglu tak bych zkusil někoho z jejich dodavatelu ty uz znaji jak to chodí a i když to bude mimo obor tak oni jsou ti kdo ví co má kdo má co nahrbu a nejen že tě dovedou ke konkrétní osobě ale zároveň ti mohou připravit tvrdou půdu pod nohama nějakou referencí u konkrétní osoby která pak na tebe nebude koukat jako na obchodníka s deštěm ale na rovnocenějšího partnera.

Foukni jim mejla s obchodním sdělením pak zavolej nebo obraceně pak pošli volavku viz predchozi text a ve finále tam napochoduj jako spasitel jejich byznysu samozřejmě připraven dle informací od volavky a volně dostupných informací o zodpovědné osobe třeba zamestnanci, fcb a další socky jsou dobrý zdroj informací B2B je trochu specifické ale zkušenější prodejci budou vědět jak na to, ale budou rozhodně drazsi než absolventi nebo studenti ale kde hledat ty první nevím všude a nikde a ty druhy jsou ve vetšině případů nepoužitelní každopádně dej na charisma jak psal kolega, sebevědomí je moc dulezite nekdy dulezitejsi než znalost produktu a obchodních praktik.

V B2B se mi osvedcil i lehce hendikepovaný obchodník který kulhal nebo šilhal vyvolava to soucit u kupujících pak přiznali že koupily ze soucitu

Každopádně se taky přidávám a držím palce
09.07.2021 08:50
4
on they went, till the activity was pretty done, and the footwear stood equipped to be used upon the desk. this become long before dawn; and then they bustled away as short as lightning.

professional seo services