Kódování layoutu ticketovacího systému
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

WP Galeria - Vlozenie reklamneho panela

  1. Dobry den . Som majitelom webu ktory je vytvoreny vo wordpresse , potreboval by som vlozit reklamny banner do fotogalerie (http://viralne.eu/2018/07/25/skuska11/) a to tak ze ked kliknete na obrazok tak sa vam zobrazi lightbox ale napr hore sa zobrazi reklama , ked kliknem na dalsi obrazok tak sa reklama aktualizuje a nacita sa novy obrazok aj . Dalo by sa takto upravit fotogalerie ? Ako to mam upravit ? Kde ? Predpokladam ze to je v JS ktory neovladam , potrebujem presny postup .Potrebujem to surne , dnes zajtra . Proste na styl : https://www.extra.cz/opekate-se-jako...o-vi/galerie/3

    Screen ktory banner mam na mysli , staci ak by bol nahore ten banner , a ostatne netreba . Staci len reklamny banner hore , dole bude fotka , po bokoch zas sipka na dalsi obrazok .

    Název:  fotogaleri.png
Zobrazení: 67
Velikost:  834,2 KB

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Je na to plugin, respektive je tu funkce jedne galerie, ale na tvém místě bych si od toho moc nesliboval. Já to měl nasazené na jednom webu CRT byl fakt malej a reklamní script docela zdržoval načítání galerie. Možná by to stálo za úvahu kdyby banner měl člověk uložen u sebe, tj. byla to přímá reklama a ne ppc.

Hostujeme u Server powered by TELE3