Instagram.cz prodej domény
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Kontrola originálnosti článků

 1. Zdar, potřeboval bych poradit zda neznáte nějaký jednoduchý a nejlépe český program který my zjistí zda je článek originální nebo opsaný.

 2. Co se právě děje na Webtrhu? 3. díky, borci

 4. nevim jak funguje ten, ktery doporucil @Tomáš Maňhal (protoze se mi nechce registrovat), ale ostatni jsou spolehlive asi tak z 10%. Neexistuje momentalne zadny dobry nastroj na kontrolu originality textu v cestine. Jedine kopirovat nahodne vety a hledat na seznam.cz / google.cz shody.


  Jinak, vetsina webu od roku 2000 je strasne mezi sebou prekopirovana. V tematice cestovani a zdravi jsme za posledni rok a pul proverili 12 533NS! textu a jen 7,33% byl unikatni (koupene clanky, koupene weby/blogy, koupene suplikove clanky...)

 5. Některé z těch vámi zmíněných webů jsem vyzkoušela. Vložila jsem do nich článek, který jsem ještě nikde nezveřejnila. Psala jsem jej z hlavy a nikde nic nekopírovala. I tak mi většina ukázala originálnost mezi 0 - 2 %. Jak psal pán přede mnou, není téměř možné, aby někdo napsal plně originální text. Slovních obratů, které používá každý, je spousta. To samé platí u článků na podobné či stejné téma. Vždy tam budou podobné informace, jen jinak formulované, nelze si vymyslet nějaké bláboly, co budou originální, ale nedají smysl. :)

 6. Lepšie než akékoľvek programy je nájsť a preveriť si copywritera. Vždy je v tom riziko, lebo nikto nemá napísané na čele, že je podvodník. Ale po pár mesiacoch spolupráce sa to dá zistiť. Pravdou je, že taký nebude písať za 2 alebo 5 Euro.

 7. Citace Původně odeslal danulah Zobrazit příspěvek
  Lepšie než akékoľvek programy je nájsť a preveriť si copywritera. Vždy je v tom riziko, lebo nikto nemá napísané na čele, že je podvodník. Ale po pár mesiacoch spolupráce sa to dá zistiť. Pravdou je, že taký nebude písať za 2 alebo 5 Euro.
  Kecy

 8. Ako pre koho.

Hostujeme u Server powered by TELE3