logo
17.07.2018 12:10
1
Dobrý den. Mám dotaz ohledně wordpressu. Tápu v tom, jak nastavit propojení jednotlivých rubrik a hlavního menu. Menu mám v horizontální liště v záhlaví. A měla jsem zato, že když vytvořím příspěvek, že ho budu moci přiřadit tak, aby se zobrazovalo po kliknutí na příslušné menu. Ale to právě nejde. Příspěvek mohu přiřadit rubrice a to je tak všechno. V tomto případě ale je mi menu nanic, protože nezobrazuje žádné příspěvky - tedy články. Nevíte prosím někdo, jak to propojit? Mám šablonu WP jménem Dream. Děkuji za případné odpovědi.

Co se právě děje na Webtrhu?

17.07.2018 12:29
2
Moc nerozumí, co vlastně chcete. Jaké položky se Vám budou zobrazovat v menu si vybíráte v části Vzhled > Menu, kde si přidáte požadované položky (rubriky, stránky, příspěvky apod.).
17.07.2018 15:00
3
Menu není určeno, aby automaticky zobrazovalo nové příspěvky, na mnoha webech by s tímto nastavením bylo menu kilometrové. Můžete však nechat zobrazovat naposledy vytvořené stránky. Jinak existují pluginy na přidávání posledních příspěvků do menu.
17.07.2018 17:45
4
Do menu můžete přidat cokoliv chcete. Stačí zvolit: Vzhled / menu a tam si vybrat z nabídky. Jestli chcete článek, vložíte článek. Jestli rubriku, tak dáte rubriku. Není v tom žádnej háček :-)

Pokud tam máte rubriku co nezobrazuje žádné články, tak to bude asi tím, že nemá žádný přiřazený. To uděláte jednoduše v nastavení detailu příspěvku. Zvolte vpravo z boxu Rubriky a uložte.

Jinak automaticky vám do menu články skákat nebudou. Musí se dávat manuálně. Nebo využít nějaký plugin, určitě na to něco bude. Ale nepředpokládám, že budete mít např. 200 článků a k nim 200 položek v menu a pokud jich je zas jenom pár, tak je tam dáte ručně.
21.08.2018 17:35
5
Any school staffer who thinks it's a good idea to be educated is right. Every schooler have to do homework for me to successful.