Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Wordpress - propojení rubrik a hlavního menu

  1. Dobrý den. Mám dotaz ohledně wordpressu. Tápu v tom, jak nastavit propojení jednotlivých rubrik a hlavního menu. Menu mám v horizontální liště v záhlaví. A měla jsem zato, že když vytvořím příspěvek, že ho budu moci přiřadit tak, aby se zobrazovalo po kliknutí na příslušné menu. Ale to právě nejde. Příspěvek mohu přiřadit rubrice a to je tak všechno. V tomto případě ale je mi menu nanic, protože nezobrazuje žádné příspěvky - tedy články. Nevíte prosím někdo, jak to propojit? Mám šablonu WP jménem Dream. Děkuji za případné odpovědi.

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Moc nerozumí, co vlastně chcete. Jaké položky se Vám budou zobrazovat v menu si vybíráte v části Vzhled > Menu, kde si přidáte požadované položky (rubriky, stránky, příspěvky apod.).

  4. Menu není určeno, aby automaticky zobrazovalo nové příspěvky, na mnoha webech by s tímto nastavením bylo menu kilometrové. Můžete však nechat zobrazovat naposledy vytvořené stránky. Jinak existují pluginy na přidávání posledních příspěvků do menu.

  5. Do menu můžete přidat cokoliv chcete. Stačí zvolit: Vzhled / menu a tam si vybrat z nabídky. Jestli chcete článek, vložíte článek. Jestli rubriku, tak dáte rubriku. Není v tom žádnej háček :-)

    Pokud tam máte rubriku co nezobrazuje žádné články, tak to bude asi tím, že nemá žádný přiřazený. To uděláte jednoduše v nastavení detailu příspěvku. Zvolte vpravo z boxu Rubriky a uložte.

    Jinak automaticky vám do menu články skákat nebudou. Musí se dávat manuálně. Nebo využít nějaký plugin, určitě na to něco bude. Ale nepředpokládám, že budete mít např. 200 článků a k nim 200 položek v menu a pokud jich je zas jenom pár, tak je tam dáte ručně.

  6. Any school staffer who thinks it's a good idea to be educated is right. Every schooler have to do homework for me to successful.

Hostujeme u Server powered by TELE3