Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Grafici, kde získáváte nejvíce zakázek?

 1. Zdravím, rád bych zde založil téma pro grafiky. Zajímalo by mě, kde získáváte nejvíce zakázek?

  Za mě tedy reklama na Googlu. :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dlouho jsem to nesrovnával, ale někdy loni touto dobou mi vyšlo, že více jak polovina chodí z Googlu. Ne na reklamu, ale prostě že jsem jim vyskočil na tvorbu loga. Potom asi třetina chodila na přímé doporučení a zbytek mě našel v katalozích, na volné noze, na FB a tak různě. Každopádně Google u mě z tohoto hlediska vedl a mám pocit že vede stále.

 4. Jestli jsou lidé jako já, tak tyhle věci hledají např. přes obrázky na googlu a koukají, co by je zaujalo

 5. Nejvíce zakázek získávám prostřednictvím doporučení od stálých klientů (cca 80 %). Zbytek z různých katalogů a setkání. Jednou dobou jsem zkoušel placenou inzerci na Seznamu a Googlu, ale toto se mi neosvědčilo. Přínos byl naprosto mizivý, vzhledem k vynaloženým prostředkům. Z vyhledávání na Googlu téměř nula, protože jsem až někde vzadu, zde mám ještě hodně co dohánět :-).

 6. V e-mailu.

 7. Keď už sa tu bavíte o grafike, potreboval by som spraviť svoje dvojfarebné logo na airsoft. Mám konkrétny vzor, skúšal som si to spraviť sám v paint.net, ale nie som v tom tak zbehlý. Kto by mi to vedel vo voľnom čase spraviť za malú sumičku, napíšte mi na mail v profile, aby sme dohodli detaily.

 8. Co třeba NetBeans IDE + modul Color Codes Preview? Hromadně vyhledávat a nahrazovat v souborech celého projektu je základní funkce.
  soundcloud downloader

Hostujeme u Server powered by TELE3