PártyObličej.cz - malování na obličej • Prodej celého projektu vč. kompletního vybavení • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Import 60 tisíc položek do Prestashopu - co používáte pro import?

 1. Máte někdo zkušenost s importem většího množství položek? Případně co používáte pro import?

  Skrz CSV v administraci není pro nás cesta neboť vyprší max_execution_time. Ani skrz Magic store importer, který importuje přímo do FTP prestashopu... asi po naimportování 10 tis položek se neskutečně seká. Budu vděčný za jakoukoliv radu či postřeh.

  Obrazky jsou hostované na webu a v datafeedu se na ně odkazuje

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Prestashop sice nemám rád (#prestashophater) ale nešlo by třeba stáhnout vše na localhost, nastavit nekonečný max_execution_time a další limity PHP a serveru ... a naimportovat to tam .. a pak nahrát zpět na web ... možná je to cesta, ale nevím jestli to po importu do localhostu pojede na webu .. a sekat se to po importu bude beztak celý i tak :D

  P.S.: pak ale možná bude problém s importem obří databáze, musely by se nahrát zvlášť některé tabulky

 4. Web s těmi 10 tisíci šlape jak hodinky s tím problém není. Pouze s tím importérem... (Magic Storem) Případně skrz co importujete své feedy?

 5. proste si ten subor rozkuskuj a naimportuj jeden za druhym, nie naraz.

 6. Takove klienty davame k nam na VPS a docasne jim nastavime dobu importu na par dni. Takhle jsme skrze csv import naimportovali i 120 000 polozek. Trvalo to, ale nekolik dnu. Zalezi, kde jsou umisteny obrazky.

Hostujeme u Server powered by TELE3