Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

Jak na Macu vyvolat x-callback-url?

 1. Ahoj,

  používám Ulysses pro psaní textů. Rád bych v textech občas odkazoval na jiné listy (Sheet). Ulysses však zobrazení URL listu nenabízí.

  Vygooglil jsem, že to se to dá řešit vyvoláním x-callback-url. V kontextové nabídce by se nějak měla zobrazit položka „Copy Callback URL“, viz http://www.usingomnifocus.com/2017/1...rom-omnifocus/

  Ale nic takového tam bohužel nevidím. Zřejmě bude potřeba příkaz x-callback-url někam nejprve vložit, aby se tam objevil, anebo jej vyvolat nějakou klávesovou zkratkou. Prý to snad jde pomocí aplikace Workflow, která však bohužel šlape jen na iOS.

  Poradíte prosím, jak x-callback-url / Copy Callback URL do kontextové nabídky na macOS (High Sierra) dostat?

  Za tipy předem díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. vobec nemam sajnu o com je rec ale pozeram na ten prvy odkaz a pride mi to ze je to len obycajny odkaz ktory pouziva ulyses:// prefix ktory si musis registrovat/asociovat s programom ktory ti ho otvori. tak ako mas napriklad magnety na torenty asociovane s utorrentom napriklad.

 4. Díky za odezvu, ještě jsem k tomu příkazu našel toto http://x-callback-url.com/ a také přímo pro Ulysses tohle https://ulysses.app/kb/x-callback-url/

  Co jsem se dočetl, tak každý Sheet má svoje ID, které by se mělo do té url promítnout. Ulysess se používá třeba na tvorbu PDF, kdy každý Sheet (list) obsahuje 1 kapitolu. Při exportu se pak všechny spojí k sobě. Někdy je potřeba z jedné kapitoly odkázat do jiné, k tomu by měla sloužit ta získaná url.

  Příkaz asi dělá to, že pošle do aplikace Ulysses dotaz na url listu a výsledek následně uloží do schránky, odkud už si odkaz pomocí CMD+V snadno vložím jinam.

  Zřejmě potřebuju nějakou jinou aplikaci, kterou ten dotaz spustím.

  Citace Původně odeslal node Zobrazit příspěvek
  vobec nemam sajnu o com je rec ale pozeram na ten prvy odkaz a pride mi to ze je to len obycajny odkaz ktory pouziva ulyses:// prefix ktory si musis registrovat/asociovat s programom ktory ti ho otvori. tak ako mas napriklad magnety na torenty asociovane s utorrentom napriklad.

Hostujeme u Server powered by TELE3