Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 45 z 45

Hledám co nejvíce redaktorů pro nový magazín o všem možném (s návštěvností)

 1. 500,-Kč za měsíc? Já beru 600,-Kč za NS (nejsem plátce DPH) ... tak asi špatný titulek inzerátu, neboť redaktor se opravdu platí.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. No, jo...

  Klasičtí Off Topic... diskutéři... Jak říkám, až budu dělat redesign, tak se ozvu.. a budete mít možnost se vyjádřit, abych si mohl vzít Vaše názory k srdci...


  Citace Původně odeslal vikin Zobrazit příspěvek
  to jsem přehlédl, že "magazín" je výsledkem 15 leté práce
  pěkné

 4. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  ...
  Takže to mám chápat tak, že se směješ jenom při pokojové teplotě a méně? To budeš kámo do září velice smutnej člověk :-D

  Proboha, to už vám to není trapné si tady pořád masírovat své ego? Jako já chápu, že je tu spousta lidí a vždycky se mezi nimi najde nějaký ředitel zeměkoule, ale už s tím přestaňte. Co se změnilo po tvém okouzlujícím komentáři, Láďo? Vůbec nic, s ničím jsi mi nepomohl, nic jsi nezměnil.

  Při té příležitosti, když už jsem se rozhodl odepsat bych opět rád připomenul, že nabídka je stále k dispozici. Už se mi ozvali dva zájemci a věřím, že do zítra se ještě někdo z vás přihlásí.

  Pokud mi tedy toto téma nesmažou, ale ani bych toho moc nelitoval vzhledem k tomu jak to tu probíhá. :-)

 5. mne by hlavně zajímalo kde ladislav vzal na svém neexistujícím magazínu 3000 lidí denně.

 6. Citace Původně odeslal ypres.bass Zobrazit příspěvek
  mne by hlavně zajímalo kde ladislav vzal na svém neexistujícím magazínu 3000 lidí denně.
  Shit FB traffic.

 7. S vyděláváním přes magazín má OP 10-15 let zpoždění.

  ladislavczech - mám už něco trochu za sebou, od zakládání blogů a MFA přes různé klikačky a MLM, copywriting a překlady až k PPC a posléze k založení PPC agentury.

  A takovej člověk ti říká, že tvůj nápad je píčovina a nebude fungovat (za shit peníze dostaneš shit články, který nezaujmou. A jestli je ta návštěvnost FB spam, tak začnou rozumní inzerenti hodně rychle zakazovat zobrazování na tvým webu, takže budeš mít i shitské výdělky).

  Věřit tomu nebudeš, budeš stejně pokračovat a to je dobře - vlastní zkušenosti jsou nejcennější.

 8. Citace Původně odeslal OndrejDyrka Zobrazit příspěvek
  ...
  Upřímně mně fascinuje, jak dobře umíš vařit z vody. Nevíš vůbec nic, ale napsal bys o tom knihu.
  Člověk jako Ty, který už má něco za sebou by měl vědět, že může lidi soudit a hodnotit podle nějakých konkrétních informací a né si jen čistě vymýšlet.
  Nemyslíš mysliteli, který už má něco za sebou?

 9. Proc se podivujete? Momichodem podobne nabidky, jako @ladislavczech, dela hodne lidi a verte nebo ne, existuje nepreberne mnozstvi lidi, kteri do toho jdou a pisi obsah. A neni dulezite jestli je to shit obsah nebo ne, protoze vhodna fotografie a vhodny titulek dokaze natahnout desitky tisic lidi na web :D

 10. Citace Původně odeslal Oleg Zobrazit příspěvek
  Proc se podivujete? Momichodem podobne nabidky, jako @ladislavczech, dela hodne lidi a verte nebo ne, existuje nepreberne mnozstvi lidi, kteri do toho jdou a pisi obsah. A neni dulezite jestli je to shit obsah nebo ne, protoze vhodna fotografie a vhodny titulek dokaze natahnout desitky tisic lidi na web :D
  No to natahnou, ale jak kvalitni to bude navstevnost? My treba uz mame blacklist webu, ktere u vsech inzerentu defaultne vylucujeme - protoze to jsou proste weby s nulovou pridanou hodnotou a s nekvalitni navstevnosti.

  Podobne weby doji Adsense, dokud je to neblokne nebo dokud se neobjevi jiny "zadrhel" v jinak bezchybnem podnikatelskem planu.

 11. Proč je tu taková snaha se “poprat” nad každým druhým příspěvkem? Já nevidím na nabídce nic špatného. Možná jen to, proč je na diskuzi:)) Spoustu lidí začíná psaním zadarmo, za referenci... Pokud o to Ladislav stojí a někdo takový se najde, přeji, ať jim to funguje. Sice upřímně trochu doufám, že mu nebudou psát lépe, než moji redaktoři placení za 700 za ns, ale možné je všechno :D Nic moc jiného o projektu nevím, tak nevidím důvod nad ním spekulovat ani nevyžádaně radit.

 12. Citace Původně odeslal ladislavczech Zobrazit příspěvek
  Takže to mám chápat tak, že se směješ jenom při pokojové teplotě a méně? To budeš kámo do září velice smutnej člověk :-D

  Proboha, to už vám to není trapné si tady pořád masírovat své ego? Jako já chápu, že je tu spousta lidí a vždycky se mezi nimi najde nějaký ředitel zeměkoule, ale už s tím přestaňte. Co se změnilo po tvém okouzlujícím komentáři, Láďo? Vůbec nic, s ničím jsi mi nepomohl, nic jsi nezměnil.

  Při té příležitosti, když už jsem se rozhodl odepsat bych opět rád připomenul, že nabídka je stále k dispozici. Už se mi ozvali dva zájemci a věřím, že do zítra se ještě někdo z vás přihlásí.

  Pokud mi tedy toto téma nesmažou, ale ani bych toho moc nelitoval vzhledem k tomu jak to tu probíhá. :-)
  Děkuji za životní prognózu, ale ti co skutečně makají můžou mít horko pořád. Jinak ale od člověka co si masírují ego hláškami nemasírujte si na mém příspěvku své ego nemohu nic brát vážně.

  Jinak jak jsem psal, všechny reakce jsi si mohl ušetřit, kdybys to dal do poptávek, ale to by jistě utrpělo tvé ego jak jsi ty pravidla WT obešel.

 13. Několikrát jsem si přečetl Vás příspěvek, ale nedokázal jsem ho úplně pochopit. Možná chybí čárky ve větách a nějaká ta základní gramatika.

  Každopádně důvod proč jsem založil téma a né klasickou poptávku je ten, že jsem potřeboval relativně rychle nějakou pomoc a vedení tohoto fóra mi zamítlo fakturační údaje i přes to, ze byly správné. Takže asi tak.

  A samozřejmě své příspěvky jsem zde psát nechtěl, ale když jsem viděl reakce, které jste napsal, tak jsem se neudržel. Opravdu Vám nezávidím Vaší povahu, lidé ve Vašem okolí musí být chudáci... Doufám, že nejste šéf nějaké firmy, to bych ty Vaše podřízené opeavdu upřímně litoval :-D

 14. No a pak kdo si tu masíruje ego:) Abych ti ušetřil nervy, které tak špatně držíš na uzdě, od této chvíle tě ignoruji.

 15. Citace Původně odeslal láďa1979 Zobrazit příspěvek
  No a pak kdo si tu masíruje ego:) Abych ti ušetřil nervy, které tak špatně držíš na uzdě, od této chvíle tě ignoruji.
  No konečně jsi napsal něco užitečného! +1

 16. Citace Původně odeslal ladislavczech Zobrazit příspěvek
  Dobrý den,
  hledám co nejvíce pisálků a redaktorů kteří by se chtěli zapojit do nového magazínu o všem možném.
  Celý projekt je na samém začátku, nicméně návštěvnost webu je 3000 lidí denně, takže budete mít ihned velké publikum. Je to jedinečná příležitost třeba také pro začátečníky nebo amatérské redaktory.

  Velikou výhodou této spolupráce je, že můžete psát téměř o všem co vás napadne, baví nebo zajímá.
  Například: politika, sport, ekonomika, zajímavosti, virály, domácí/zahraniční události, vlastní názory, vlastní zkušenosti, příběhy... a tak dále...

  Nejsem a nebudu moc náročný, ale mám dvě podmínky. Originální texty a přijatelná gramatika.

  Jistě vás ale také zajímá co za to dostanete. Máme sice celkem vysokou návštěvnost, ale to není všechno. Magazín je na úplném začátku, je tedy potřeba abychom spojili síly a přesvědčili čtenáře, že je co číst a postupně si budeme budovat větší publikum a z toho vyplývající profit. Zisk bude generovaný z reklamy, ale bohužel nyní nemohu odhadnout kolik to bude, sdělím vám to až podle čísel třeba po měsíci provozu. Nicméně i v případě, že budou zisky nepříznivé jsem ochoten vás spravedlivě odměnit - minimálně 500kč za měsíc. Ale to jen v tom nejhorším případě, pokud půjde vše podle plánu, jsem přesvědčený, že zisky z reklamy vás překvapí a vaše odměny budou daleko vyšší.

  Pokud máte zájem a chtěli by jste to zkusit, neváhejte a kontaktujte mně, budu se těšit.

  Poznámka: Prosím zdržte se negativních komentářů, nemá to cenu. Případně mi napište PM pokud s něčím nebudete souhlasit.
  Dobrý den,
  pokud nabídka trvá, měla bych zájem.
  S pozdravem
  Dagmar

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3