logo
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Prodej webů

E-shop na přeposílání objednávek - sortiment hobby, dům, zahrada

Hobbyx.cz
hourglass
Skončil
24.06.2018 v 18:23
biders
Vyhrál b*****e
Prodejce
A
Základní informace:

Doména - Hobbyx.cz (stáří 4,5 roku).

Sortiment – volný čas, dům a bydlení, sport, zahrada. Aktuálně je v e-shopu kolem 5 000 aktivních produktů.

Dodavatel – Kokiska s.r.o. Vysoká spolehlivost včetně vyplácení provizí – bez provizního minima.
99% produktů skladem, expedice zboží do 2 dnů, "živá" telefonická podpora 7 dní v týdnu.

Napojení na dodavatele – automatické, formou přeposílání objednávek. Plně automatický import produktů a jejich řazení do kategorií, aktualizace skladové dostupnosti a podobně.

Průměrná provize - 13%.

Systém e-shopu – řešení na platformě Prestashop. Responzivní šablona a 70 modulů, rozšiřujících funkčnost e-shopu. Samozřejmostí je export do cenových srovnávačů.

Systém prodeje – zákazník provede objednávku, e-shop vám zašle vyrozumění na e-mail. Vzápětí vám potvrdí převzetí objednávky – taktéž na e-mail – dodavatel, který začne objednávku okamžitě vyřizovat. Do 48 hodin odešle dodavatel zboží zákazníkovi; řeší rovněž případné reklamace. Jednou měsíčně vám od dodavatele přijde podklad pro fakturaci. Správu svého affiliate účtu máte plně pod kontrolou v administraci Kokiskashopu.

Důvod prodeje – pro množství jiných aktivit na e-shop nemám čas; nestíhám důkladnější propagaci, bez níž prodeje nedosahují zřejmého potenciálu.

Předmětem prodeje je vlastní e-shop (získáváte jej do vlastnictví, nejedná se o pronájem), doména a logo HobbyX. Hosting je zaplacen do konce října 2018. S případnou migrací e-shopu na jiný hosting vám však nejsem schopen pomoci – neumím to.

Fakturu vystavím – cena je konečná, nejsem plátce DPH.