logo
15.06.2018 20:07
1
Zdravím, udělal jsem si nový web, ale nejsem si úplně jistý jestli je to to pravé, tak bych byl rád kdybyste se na web podívaly a řekli mi:

odkaz na web http://kaseondrej.cz/

Jde jednoduše poznat čím se zabývám?
Jaké služby nabízím?
Působí web profesionálně?
Nechybí vám tam nějaké důležité informace?

Díky moc mi to pomůže.
PS. budu rád když se tady pochlubíte vlastními weby
15.06.2018 20:25
2
Nejsem cílovka,a le popíšu svůj průchod:
Otevřel jsem to, uviděl něco o zvyšování počtu objednávek, usoudil, že jde o marketing a dál nečetl, klikl na blog a objevila se holá plocha se dvěma barevnými pruhy a nápisem blog. Zamyslel jsem se nad tím, že je čím dál víc webů, kde člověk musí rolovat, aby našel nějakou informaci a mezitím mi vyskočilo velké okno na zadání mailu, což je pro mě za normálních okolností důvod stránku opustit, pokud je to tak velké a rušivé.

Barevně se mi to líbí.
15.06.2018 20:53
3
Co spis neco takovyho? https://zivotopis.strankonos.cz
16.06.2018 08:39
4
Ne, nutuším co děláš a co nabízíš. Jo, mohu si od tebe objednat nějakou analýzu, ale vlastně netuším co mi budeš analyzovat a hlavně co z toho získám, a to jsem trochu z oboru.

Nevím, jestli jsi konzultant, přeprodávač, grafik, webdesignér. Tahle stránka mi hned řekne, kdo to je, co nabízí a co si u něho mohu koupit https://www.pavelungr.cz/, co ale děláš ty mi je záhadou.

Generovat analýzy podle šablony tady bylo in před 5 lety, dnes se už razí více mezioborový přístup, více vlastní spolupráce a celé se to přelévá do produktu, kdy nesháním informace, abych si to zlepšil sám, ale chci zaplatit 5000 Kč za navýšení objednávek měsíčně o 2000 Kč.

Textaci máš dost divokou, ale občas potěší, dokonce i já jsem se tam dozvěděl nové věci, třeba stránku "homo page" jsem zatím nezačal vůbec přidávat. Ze všeho září tvoje naprostá nezkušenost, o všem mluvíš extrémně obecně.

Chybí ti reference, případové studie či cokoliv dalšího co potvrdí tvojí kvalifikaci.

---------- Příspěvek doplněn 16.06.2018 v 08:51 ----------

Původně odeslal jenik1111
Co spis neco takovyho? https://zivotopis.strankonos.cz
tohle je nějaké nedokončené? Po dvou letech praxe si říkat senior designer chce opravdu odvahu. Celé stránky jsou pěkná nepřehledná zoo, prvky upoutávací pozornost se upoutávají a přetahují mezi sebou, spousty nedoplněných nebo dummy textů. Fancy animace jsou cool na prezentaci, ale ne na prohlížení webu. Prvky na stránce jsou nezarovnané, není jasný směr čtení, web mě nevede za ručičku, prostě mi vše vyklopil na koberec a vyber si. Od designera čekám, že má zmáknutou typografii, tady to vypadá, že o ní neslyšel.

Obě tyhle odkázané stránky jsou přesně opak toho co mají přinášet, informace. kaseondrej.cz nabízí zvyšování konverzí na webu, ale neumí ani zvýšit konverze sám sobě a musí se ptát v diskuzi na názor. Jenik1111 poslal ukázku s příkladem pro inspiraci, ale je to ještě horší než zde diskutovaný web. Pokud bych měl odkázat příklad, tohle je naprostý protiklad https://www.romanzolotarev.com, ale během prvních 5 vteřin vím naprosto vše, geniální (autor je bývalý designer a frontend vývojář).

Nechci tímhle nikoho urážet, neberte si to osobně, pokud se zeptáte, rád poradím.
16.06.2018 10:45
5
panove vase analyzy jste si mohli usetrit. Jedna se o ukazkovy web z katalogu na www.strankonos.cz bez textu na coz upozornuje pomerne viditelny bar v zahlavi:))))
16.06.2018 10:55
6
jsem jediný kdo na to reagoval, nemusíš mě rozmnožovat.

V tom případě to je ještě horší. Na ipadu žádný horní bar nevidím, informace, že se jedná o demo nebo ukázku nikde v textu není. Nechávat indexovat vyhledávači ukázkové stránky chce také určitou odvahu.
16.06.2018 11:08
7
Nebudu plevelit vlakno podobne jako vy, ktere se tyka jineho webu. Ale uprimne, zajdete si nekam pro prasek k lekari ;)
16.06.2018 12:40
8
Není to magazín, ale web profesionála, takže:

- nejsu klient, který chce hledat co je: behaviorální ekonomie, UX, CX....
- nejsu blbec, abych skákal nadšením, když takové obraty čtu, že jsem narazil na profíka
- jsu člověk, který chce zvýšit obrat, prodej, návštěvnost....
- chci základní informace, návrh cesty a cíl

Tohle mě vždy skočí do oka:
- váš web, a u
- "Odstraňím" /já odstraním
- "narvrhnu uprávi .." / já raději navrhnu a upravím
- "Psychologie barev,.........." krkolomné

Garmatika všude a hodně pokulhává, spíš děsné.
Nic tčuného/zvýrazněného, aby zaujalo.
Moc odbroné, hlavní strana by měla hlavně zaujmout/prodávat..., ne vysvětlovat.

Menu chybí, tam lze vysvětlovat odborné výrazy a dávat příklady
Reference nikde.
Na 12 noťasu zobrazení v pohodě.
U profíka v oboru nechápu patičku.

Můj názor lajka -:)
16.06.2018 13:37
9
Mne sa to celkom páči, pochopil som čo ponúkaš, našiel som aj cenu - tú by som však uvítal už viditeľnejšie aj v úvode, pekne prehľadne, nech ju netreba hľadať.

Veľa šťastia prajem
16.06.2018 13:55
10
U webu profesionála bych očekával kontakty a údaje požadované zákonem, jinak odcházím. K textu a obsahu již většinu napsali přede mnou. Takže za mě jen jeden z dalších co to zkouší.
17.06.2018 11:24
11
Zdravím,

stránka je veľmi slabá a dosť sa obávam, že klientov Vám neprinesie. Ako človeku, ktorý sa orientuje v UX mi je oblasť jasná, ale na vysvetlenie laikovi to určite stačiť nebude. Než by sa dočítal k niečomu prínosnému, zo stránky isto odišiel. Ako UX designér si určite v Google Analytics vieš pozrieť priemernú dobu či okamžité opustenia stránky a obávam sa, že to bude dosť zlé.

Pokiaľ sa nechceš púšťať do tvorby novej stránky, tak pár odporúčaní k prerobeniu aktuálnej:
- Úplné prerobenie textov. Neustále miešanie veľkostí písmen UX, preklepy, neúplné vety bez bodky, chýbajúce medzery pri =...
- Ďalej je potrebné zarovnanie textov v tabuľkách, odsadenie a všeobecne odporúčam človeka na oživenie webu.
- V blogu máš príliš chaotické farby, veľkosti textov a riadkovanie.
a mnoho ďalších chýb pravdaže od kontaktu, kde toho veľa chýba a všeobecne je to veľmi slabá stránka, ktorá vyzerá príliš nedokončene.

U nás robíme vždy weby na mieru, aby web priniesol čo najviac úžitku a klientov. Weby podobné Vášmu sme už robili, nanešťastie ich doména už nie je zaplatená a tak Vám neukážem, ako to robíme my. Iné naše projekty môžete vidieť na http://lotuswebdesign.eu/.

Nech sa darí. :)
23.07.2018 14:53
12
Původně odeslal LotusWebdesign
U nás robíme vždy weby na mieru, aby web priniesol čo najviac úžitku a klientov. Weby podobné Vášmu sme už robili, nanešťastie ich doména už nie je zaplatená a tak Vám neukážem, ako to robíme my. Iné naše projekty môžete vidieť na http://lotuswebdesign.eu/.

Nech sa darí. :)
Já myslím že s Ondřejem si určitě nemáte co vyčítat, minimálně jeho reference působí na první pohled mnohem lépe a propracovaněji. Dávat kritiku, o kterou požádal je v pořádku, ale pokud vaše prezentace působí horším dojmem, nevytahoval bych ji. O tom, že děláte weby na míru bych se ani nezmiňoval, klikl jsem si na prvních pár referencí a stačilo.