Affiliate 60% provize (239,4 Kč VIP) - sex seznamka bez podvodů ZijemeNezavazne.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Vymáhání pohledávek; zakládání a správa společností

Přátelská zpráva
Loading...
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce Právní a účetní služby.
Vybíráme pro vás:
 1. Naše advokátní kancelář se sídlem v Praze a s pobočkou v Ústí nad Labem nabízí právní služby zejména v oblasti vymáhání pohledávek a zakládání a správy obchodních společností (nejčastěji společností s ručením omezeným).

  Při vymáhání pohledávek našich klientů se vždy nejprve pokoušíme o mimosoudní vymožení dluhu (telefonický kontakt dlužníka, zaslání kvalifikované předžalobní výzvy), přičemž často dochází k úhradě dluhu již v této fázi. Až následně (na pokyn klienta) vymáháme pohledávky prostřednictvím soudního, případně i exekučního řízení. Odměna naší kanceláře je zpravidla z velké části sjednávána v návaznosti na úspěšné vymožení dlužné částky.

  S ohledem na naši úzkou spolupráci s notářským úřadem, se kterým sdílíme kanceláře v Praze, jsme dále schopni velmi rychle a efektivně poskytovat služby v oblasti správy obchodních společností (zakládání společností, společenské změny, valné hromady, převody podílů apod.).

  V případě zájmu o naše služby mě neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. 607 112 709 nebo na e-mailové adrese novosad@bezesporu.com.

  Mgr. Matouš Novosad,
  advokátní kancelář Václava Špundy

  náměstí Kinských 741/6
  Smíchov
  150 00 Praha 5
  tel. +420 607 112 709

  BEZESPORU.com

Hostujeme u Server powered by TELE3