Navýšení ročního obratu o 200% až 400% - sci-fi? U nás ne, máme reálné reference. Navíc sleva až 73% na správu PPC kampaní jenom v ÚNORU.
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Instagram linky

 1. kam nebo v jaké formě muzu vlozit na instragam linky?
  a) do obrazku jako obrazek?
  b) do popisku k obrazku?
  c) do story?
  ...
  pokud to není povolené, co stim udela insta?

  díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. A bude to nějaký delší odkaz nebo zkrácený třeba pomocí Bit.ly ? Jinak na Instagramu je možnost přímo na profilu vyplnit odkaz na svůj web a kdo má třeba více webů nebo chce odkázat zároveň na svůj Facebook, Twitter, či další sociální sítě, tak se především na Instagramu hojně používá služba https://linktr.ee/ je to takový rozcestník na více odkazů. Mají tam animaci na webu - takže je to snadno pochopitelné.

 4. Takova normalni delka, v podstate mi to je jedno jestli to zkrátit pres bit.ly treba nebo normalne, spis mě zajímalo jestli to tam můžu vůbec dat.. a chci to dát spis do příspěvku, ruzne odkazy, klikaci to být nemusí, diky za info na to linktr se podívám

 5. Jasně, no já třeba na svůj Instagram: https://www.instagram.com/jirimares/ vkládám vizuální citáty, kde v zápatí je odkaz na můj web. Stejně jako tam mám viditelné třeba realizované návrhy letáku, či vizitek, kde jsou čitelné URL. V případě mých vizuálních citátů - nejsou klikací, tak to musí někdo přepsat, takže spíše bych se tomhle směru zaměřil na Insta Stories, kde je možné vložit přímo odkaz k jednotlivým snímkům a snadno se na něj dostat pomocí gesta swipe-up

 6. muzu jeste mimo: kdyz pridam hashtagy k fotkam co jsem uz publikoval, tak to ma podobny efekt jako kdybych treba tu fotku smazal a dal ji tam znovu z #?

 7. Na Instagram můžete vkládat odkazy pouze po překročení 10.000 sledujicich myslím odkazy na které se dá klikat :)

Hostujeme u Server powered by TELE3