Python / Django Developer
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Výběr větší hotovosti na pobočce Fio

 1. Ahoj,

  nemáte někdo zkušenost s výběrem větší hotovosti bez ohlášení na některé z poboček Fio v Praze? Našel jsem pouze nějaké staré informace o limitu 50k.

  Je tento limit všude nebo jsou nějaké větší pobočky, kde poskytnou i větší hotovost bez ohlášení?

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ze zkušenosti (P4 Budějovická), pokud paní hotovost měla, nebyl problém vybrat “neomezeně”
  Tam jde o to, že pokud má avízo, že si někdo přijde pro větší částku, musí ji podržet.
  Jde tam ale udělat avízo na větší výběr snad den předem. Mám pocit že i online, ale to bych kecal

 4. Záleží, co je větší obnos, záleží i na bankéři. Já si přišel jednou pro 200 tis. a držkoval, že to nemám nahlášené, tak mi dá jen 100 tis., jindy zase na jiné pobočce bez problému.

 5. Trochu nechápu smysl takových dotazů tady. Vše lze zjistit minutovým hovorem, použitím Fio servisu a nahlášení výběru v aplikaci. Jinak jak píší výše, pokud mají volné peníze tak ti to dají, pokud ne smůla a musíš to mít nahlášeno.

 6. V adminsitracii fio "poslat penize" -> "avizo vyberu na pokladne" vytvor ziadost. Oni ti ju potom telefonicky alebo mejlom este potvrdia. Ja som tak vyberal kazdy mesiac. Bez aviza je velmi mala sanca ze ti vydaju vyssiu sumu nez 1300€/50k tusim, co je nejaky standardny limit. Mne sa to podarilo bez aviza iba raz nahodou ze mali na pobocke vecsi obnos.

 7. Díky za odpovědi, nakonec mi to dali na Vysočanech bez ohlášení.

 8. To je problem to vybrat z bankomatu?

 9. u nás na pobočce mají ceduli, do 50tis bez ohlášení, do 100tis dvě hodiny předem, víc minimálně den předem. A podle zákona č. 254/2004 Sb. nelze k platbě ani použív víc jak ekvivalent 15tis € takže by ho správně ani neměli vydat (to ale nemám ověřeno).

 10. Citace Původně odeslal ypres.bass Zobrazit příspěvek
  u nás na pobočce mají ceduli, do 50tis bez ohlášení, do 100tis dvě hodiny předem, víc minimálně den předem. A podle zákona č. 254/2004 Sb. nelze k platbě ani použív víc jak ekvivalent 15tis € takže by ho správně ani neměli vydat (to ale nemám ověřeno).
  nad 15 tis. E akorát nemůžeš platit hotově, vybírat a vkládat můžeš kolik chceš.

 11. Nechápu smysl výběrů v hotovosti ani smysl plateb v hotovosti. Nejsem muslim, neplatím "ču-ču", mám bankovní karty. Nebere-li obchodník platební karty, je pro mne podezřelý z daňových úniků, praní špinavých peněz a já u něj nekoupím.

 12. Citace Původně odeslal BBCUK Zobrazit příspěvek
  Nechápu smysl výběrů v hotovosti ani smysl plateb v hotovosti. Nejsem muslim, neplatím "ču-ču", mám bankovní karty. Nebere-li obchodník platební karty, je pro mne podezřelý z daňových úniků, praní špinavých peněz a já u něj nekoupím.
  V Anglii předpokládám hotovost už ani nevedete...

 13. Ale jo, ale normální lidé ji moc nepoužívají. Většinou jen nezaměstnaní nebo criminels. Normálně se cash platí jen v drobákách. Už £5 je docela velká částka na hotovost. Důvodů proč se nepoužívá hotovost je celkem dost.

 14. a kvůli tomu se otvírá měsíc staré téma?

 15. měsíc není žádná dlouhá doba, zeména ne u praní špinavých peněz....

 16. Budeš se divit, ale i v ČR doba již pokročila a pokud by někdo pral peníze, tak si je vybere kartou někde ve světě a nebude je vybírat na pobočce a ještě v nadlimitním množství.

 17. Citace Původně odeslal BBCUK Zobrazit příspěvek
  Ale jo, ale normální lidé ji moc nepoužívají. Většinou jen nezaměstnaní nebo criminels. Normálně se cash platí jen v drobákách. Už £5 je docela velká částka na hotovost. Důvodů proč se nepoužívá hotovost je celkem dost.
  Ano je zajem aby vsechny zransakce byly dohledatelne, za par let si tajna sluzba a financni organy vyjede roky zpetne co si kde a kdy nakupoval :-) totalni ztrata soukromi...

Hostujeme u Server powered by TELE3