Prodám výdělečný web ZelenyTiket.cz 1.2Mil/rok
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Sledování pozic - jak, kde, či vlastní řešení

 1. Nějaký čas, cca dva měsíce mám ahrefs, služba dobrá, ale na to co na ni použivám už moc drahá. Používám tam už jen sledování pozic klíčových slov - s cílením na různé státy.

  Mám po světe dost VPS abych si toto tahal sám v zemích, které me zajímají, máte tipy na to jak vytvořit url na hledání na google abych dostal výsledek co nejblíže realitě v daném státu? Různé parametry na definici lokace se mě zdají být nefunkční.

  Rovněž jsem uvažoval o prostém stahování "search analytics" z google webmaster tools. Ale zdá se, že to jejich API není moc api pokud každý požadavek musím potvrdit přes webový prohlížeč.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Koupil jsem si tak před 10 lety http://www.seoadministrator.com/ a funguje dodnes. Umí stále i Seznam a aktualizuje jej, když seznam něco změní. Stačí ta nejlevnější verze za 49 USD.

  Nicméně Ahrefs je král a mega užitečnej nástroj. Ale je fakt drahej a kupuju si ho občas na měsíc.

 4. Jde o to, že ahrefs je především na odkazy a to je to co je pro ně z hlediska udržování nejnáročnější a přítom mě zajímají jen pozice. Mám spíše větší počet (cca 20) menších webu než jeden větší, tam bych si dal nejlevnejší tarif a bylo by ale ahrefs to omezuje podle počtu webů pod účtem a až k nim se nastavují klíčová slova.

 5. Nejen na sledování odkazů. Skvěle umí vyhledávat kvalitní obsah například.

  Ale chápu tě. Ten Seoadministrator umí sledovat webů kolik chceš, musíš ho vždy spustit pro konkrétní sadu KW. To asi pro větší množství témat není úplně praktický, pokud ti nestačí pozice jednou za měsíc.

 6. To umí, ale manuální linkbuidling není nic pro mě :)

  To co doporučuješ vypadá jako krabicovka pro windows. Ani krabicovka, ani windows me neláká. Škoda že to API v GSC (GWT) je tak omezené.

 7. Chápu :)

 8. Používám toto - https://www.link-assistant.com/

  Je to zdarma, klíčové slova mám v excelu a jednou za čas je tam natáhnu. Umí to seznam a dalších x vyhledávačů .... Placená verze není nijak extra předražená, nicméně pro mé projekty bych ji nevyužil :-) Mrkni na to, třeba to zaujme. Je to i na MacOS, Win a dokonce i LINUX!

 9. Marketing Miner? Kupuješ si v podstatě jen obnos bodů, které pak podle aktivity, nástrojů a počtu slov spenduješ. Ceny jsou velmi příznivé. Jinak jedině ahrefs s někým dohromady, i když je to proti licenčním podmínkám.

 10. Citace Původně odeslal XaNn Zobrazit příspěvek
  Používám toto - https://www.link-assistant.com/

  Je to zdarma, klíčové slova mám v excelu a jednou za čas je tam natáhnu. Umí to seznam a dalších x vyhledávačů .... Placená verze není nijak extra předražená, nicméně pro mé projekty bych ji nevyužil :-) Mrkni na to, třeba to zaujme. Je to i na MacOS, Win a dokonce i LINUX!
  Radeji bych neco na webu nez si spoustet u sebe a delat dotazy ze sve IP , navic co potrebuju je fungujici geolokace. TJ nejenom ČR, ale prostě všude.

  ---------- Příspěvek doplněn 04.06.2018 v 17:38 ----------

  Citace Původně odeslal Tomáš Maňhal Zobrazit příspěvek
  Marketing Miner? Kupuješ si v podstatě jen obnos bodů, které pak podle aktivity, nástrojů a počtu slov spenduješ. Ceny jsou velmi příznivé. Jinak jedině ahrefs s někým dohromady, i když je to proti licenčním podmínkám.
  Omezuji na projekty, pokud je 1 projekt = 1 domena, dostavam se na cca 20 kousku, coz je 99 dolaru za mesic, kredity me zbudou.

 11. Citace Původně odeslal AdamH Zobrazit příspěvek
  Radeji bych neco na webu nez si spoustet u sebe a delat dotazy ze sve IP , navic co potrebuju je fungujici geolokace. TJ nejenom ČR, ale prostě všude.

  ---------- Příspěvek doplněn 04.06.2018 v 17:38 ----------  Omezuji na projekty, pokud je 1 projekt = 1 domena, dostavam se na cca 20 kousku, coz je 99 dolaru za mesic, kredity me zbudou.
  Nemusíš zakládat projekty, je tam i možnost ručního reportingu. Měřím pro podobné množství webů tak jednou, dvakrát do měsíce, práce na pár hodinek včetně zpracování výstupu.

 12. A co colabim.cz nebo semor.cz ? ;)

 13. Citace Původně odeslal Vít Michalek Zobrazit příspěvek
  A co colabim.cz nebo semor.cz ? ;)
  Colabim
  - neni zrejme zda umi i ruzne lokality, hadal bych ze ne pokud cili na ČR
  - cenova politika se me nelibi k cemu me je 1500 klicovych slov k jedne domene u "lite" kdyz sleduji zpravidla do 30ti , cenove bych se dostal na polovinu ahrefs coz neni lakave

  Semor
  - taktez , geolokaci to asi umet nebude

 14. SEMOR: geolokace umí ;) tarify máme na míru

Hostujeme u Server powered by TELE3