Kvalitní e-mailing již od 0,01 Kč | Vyzkoušejte náš cool e-mailing | coolemailing.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'No route to host' in /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.

 1. Věděl byste někdo prosím co znamená tohle ? Dneska jsem na web překopíroval 3 videa. A teď večer to udělalo tohle: Podle mě je to chyba připojení k internetu na straně hostingu, je to možné ?

  Fatal error: Uncaught exception 'DibiDriverException' with message 'No route to host' in /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.min.php:824 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.min.php(293): DibiMySqlDriver->connect(Array) #1 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.min.php(289): DibiConnection->connect() #2 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.min.php(63): DibiConnection->__construct(Array, 0) #3 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/set_dibi.php(24): dibi::connect(Array) #4 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/set.php(3): require_once('/data/web/virtu...') #5 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/run.php(23): include_once('/data/web/virtu...') #6 /data/web/virtuals/190050/virtual/www/index.php(19): require_once('/data/web/virtu...') #7 {main} thrown in /data/web/virtuals/190050/virtual/www/app/lib/dibi.min.php on line 824

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Jestli to nebude mít společného s tím, že Wedos už tak 4 hodiny nefunguje. Alespoň mě žádný web nejde a něco psalo, že jim to spadlo.

 4. Citace Původně odeslal michal731 Zobrazit příspěvek
  Jestli to nebude mít společného s tím, že Wedos už tak 4 hodiny nefunguje. Alespoň mě žádný web nejde a něco psalo, že jim to spadlo.
  No já si to myslel.... je to možný...

 5. Máte nějaký tip na kvalitní hosting?

  Neustálé výpadky a kompenzace ze strany Wedosu mě přestali bavit. Hlavní email převedu k GSuit, a teď hledám něco kvalitního pro ostatní projekty.

  Za kvalitu si klidně připlatím. Máte někdo tip? Velkým plusem by bylo SSH / Composer

 6. Tady jsem našel:

  MIXhosting - Hosting

  A já osobně používám endoru... když mají výpadky tak po brute force.... a na krátko..teď dlouho nic nebylo....

 7. Nejlepší řešení, které teď využívám je pro mě VPS na Forpsi. Vše šlape tak, jak si to člověk nastaví. Na instalaci serveru to chce profíka ale nedá se to srovnat. Jako velké plus beru možnost přikoupení jednotlivých komponentů (HDD,RAM,CPU). Nemohu to srovnávat s ostatními VPS ale za mě dobrý. Provoz vychází na cca 400 Kč a můžete si vlastně dělat co chcete.

 8. Tele3?

 9. Já jedu na hostingu od Blueboardu, jen pár webů, ale výpadek jsem snad nikdy nezaznamenal.

 10. Dnes na 8 weboch 6 hodinovy vypadok... Ked uz po 6 hodinach fungoval http padla na hodinu databaza... Minuly mesiac to iste vypadok na viac ako 5 hod. Najlepsie natom je ze ziadne info nic clovek musi hladat po fb v komentaroch ci je v tom sam alebo nie. A chat podpora to je 0 bodov ani sa snimi neda spojit az teraz po 9 hodinach.

 11. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Máte nějaký tip na kvalitní hosting?

  Neustálé výpadky a kompenzace ze strany Wedosu mě přestali bavit. Hlavní email převedu k GSuit, a teď hledám něco kvalitního pro ostatní projekty.

  Za kvalitu si klidně připlatím. Máte někdo tip? Velkým plusem by bylo SSH / Composer
  Z mých zkušeností nejkvalitnější hosting je na Active24, pokud chcete SSH a nechcete si to spravovat sám, tak VMS u Český hosting. Pokud spravovat sám, tak nějaké VPS, tam mám ale zkušenosti jen s FORPSI, takže nemůžu porovnat :). Nejhorší jsou právě WEDOS a Blueboard (z mých zkušeností).

Hostujeme u Server powered by TELE3