Prodej projektu Duchod.cz - cena 665 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 22 z 22

HABU.cz - Nevyžádané obchodní sdělení od DETEXTO, s.r.o.

 1. Zdravím,

  také dostáváte nevyžádané obchodní sdělení od HABU.cz neboli společnosti DETEXTO, s.r.o., se sídlem Rybná 716/24, Praha 1, Staré Město, 110 00, IČO: 05751101, DIČ: CZ05751101, jednatel ALEŠ BIALONCZYK? Připadá mi, že se rozhodli po celé ČR rozesílat nevyžádané obchodní sdělení v naději, že se přece jen někdo chytí a něco koupí.

  Nechápu, že jim to tak dlouho může procházet, otravují mě snad už rok. Vím, že jsem jim nedal souhlas se zasíláním obchodních sdělení, přesto mi neustále posílají obchodní nabídky. Odkaz pro odhlášení jim samozřejmě nefunguje a občas změní doménu, takže ani blokování v emailovém klientu nepomůže. Už jsem jim psal email, ale bez odpovědi a na tu jejich placenou infolinku volat nebudu. Telefon na pana jednatele nebo majitele domény jsem nedohledal.

  Je jedinou možností stížnost na ÚOOÚ (https://www.uoou.cz/stiznost.asp) a doufat, že jim to brzy zarazí? Spam mi poslali i dnes, tedy v době, kdy už platí GDPR...

  Pokud máte někdo tip, jak docílit odstranění mé emailové adresy z jejich databáze, určitě jej zde napište, díky!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. chodí...posilaji to i na relativne nove emaily na ktere nemaji zadny souhlas...zoufali lidé dělaji zoufalé činy

 4. firma DETEXTO před vánoci nasadila vyšší obrátky a SPAMuje všechny emaily i několikrát denně.
  Odhlásit se nelze, emailem i telefonicky taktéž nepomáhá požádat o vymazání emailu, UOOU dodnes bez odezvy.

 5. Dostávám toho do nich spoustu. Hlášeno několikrát, odhlásit se nelze.

 6. kazdy den nas spamuje habu, odhasit se nejde dole v emailu je:

  Odesláno spol. Reno.maxstar a.s. Email byl odeslán dle zákona 480/2004 Sb. Rozesílatem je společnost R.enomaxstar a.s. IČ: 263 92 518 Sídlo: Příkop 838/6, Zábrdovice, 602 00

  nejsme nikde registrovani, sproste spamuji,

 7. Jendá se velmi závažnou věc.
  Jde na zcela jasný záměr podnikání se zcela vědomým a závažným porušováním zákona o chraně osobních údajů (v průběhu několika let).

  Domény, které souvisí s tímto nekalým podnikáním:

  innova-czech.cz
  jabugo.cz
  jabugo.sk (hmm záběr i momo ČR)
  habu-news.eu
  global-advert.cz
  zbozizkonkurzu.cz
  sunkaodfarmaru.cz (pravděpodobně fake adresa, která byla podstrkávána v emailech, ale doména neexistovatala)
  iberskasunka.cz
  svetsunek.cz (expirace 30. 09. 2018)
  sunkajabugo.cz (expirovalo dne 14. 08. 2018)
  (domén bude mnohem více).

  Většina domén registrovaných společností WEDOS odkud také proudí spam, přičemž vážně nechápu přehlížecí postoj této vcelku solidní hostingové společnosti.
  Některé emaily jsou posílány přes Amazon Simple Services (amazonses.com) a také přes službu Mailgun (2017).

  Rozesílání spamů provozovala (možná ještě provzuje) pochybná společnost GlobalAdvertisement, s.r.o. s jednatelem INNERTAINMENT PRODUCTIONS s.r.o. z Hostivaře.
  Funkci zde zastává člověk se jménem Petr Havránek. nar. 1978, který má na sobě napsáno více jak 450 společností a z toho polovina je v likvidaci (viz rzp.cz). Asi bílý kůň a viz též (https://www.mesec.cz/aktuality/dtest...-teleshopping/)

  U domén figuruje Alexandr Harant s adresou Čapkova 235, 35301 Mariánské Lázně.

  Jednatelem společnosti DETEXCO je Aleš Bialonczyk
  (https://or.justice.cz/ias/ui/rejstri...0853&typ=UPLNY)


  Dřívější názvy společnosti DETEXTO, s.r.o. byly ASAP PRAGUE CREW s.r.o. a HABU.cz s.r.o.

  Dřívější jednatelé:
  Michal Kábrt
  Bc. Alexandr Harant

  Další angažovanost jednatele Aleše Bialonczyka (nalezená určitá spojitost jména s Chorvatskem):
  Sorteva Trading SE
  POSPA Investment a.s.
  BLVC3000 s.r.o.
  Ponyfaris s.r.o.
  DoklenStar s.r.o.
  URMITOLA s.r.o.

  Společnost má sídlo firmy na adrese Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1.
  Toto sídlo nabízí společnost Simply Office s.r.o. za 199,- Kč na měsíc.
  Zde má sídlo už 3746 firem!!! (Zdroj: https://bit.ly/2L5ag7m)

  Mám pět emailových adres a na každé mám denně několik nabídek - nevyžádaných. Obrázek ať si udělá každý sám. Orgány by "měly" zakročit rázně a tvrdě a dohledat nejen původ zdroje emailů, na které tenhle šmejd posílá spamy, ale i důvody likvidací několika společností.

  Obrázek o praktikách podnikatele, zároveň neschopnosti a nevymahatelnosti práva našimi úřady ať si udělá každý sám. GDPR totiž podobné šmejdy nijak neodradilo.

  Jak já to vidím, tak Bialonczyk vědomě využívá pro porušování ochrany osobních údajů společnosti s bílým koněm. Pokud se něco semel, tak přejmenuje společnost nebo zlikviduje a vesele pokračuje dál s novou společností.
  Tak co. Pošleme námět do TV jinak se to nepohne, co?


  Info pro admina Webtrhu: všechny údaje zde jsem vytáhl z veřejně dostupných zdrojů justice.cz, nic.cz a rzp.cz!
  Naposledy upravil Tomac1 : 09.12.2018 v 12:08

 8. Ti smejdi spamuju aj Slovensko. Zacalo to niekedy minuly tyzden, kratko po zalozeni spolocnosti Renomaxstar s.r.o., ako pise Tomac1, zakladaju dalsie a dalsie s.r.o., nechce sa mi verit, ze to spamovanie im prinasa take zisky, ze si to mozu dovolit. TV je asi jedina cesta, ako to zastavit. Lezu mi fakt na nervy. Spamuju mi pracovny email min. 2 razy denne.

 9. Pokud vam nekolikrat denne chodi stejny spam do dorucene posty, tak bych problem hledal nekde jinde... Napriklad existuji sluzby jako https://www.virusfree.cz/cs/

 10. mohu potvrdit, že některé spamy jsou dost agresivní a není problém 5 a více kusů denně do stejné schránky se stejným obsahem. Zpravidla tohle zachytne antispam filtr a uživatelé o tom nevědí.

  Spravuji pro několik společností emailové servery a zachytnutých spamů je opravdu tuna, 99 % z nich se ani neobjeví ve schránce uživatelů a maže je automat. Dokážu si představit, když někdo má schránku bez dostatečné obrany, chodí mu to pořád. Free emailové služby na tom s ochranou proti spamu nejsou špatně.

 11. Wow. Takže další nový spam byl rozšířen o doménu aaahome.cz. Rozesíláno přes amazon services a email "akce @ news-global1.eu" s přesměrováním přes "www. news-globe4. eu".

  Pat také další nevyžádané emaily v jeden den i z adresy "jana @ aaahomecz2.eu" s odkazem na "www. global-guru2 .eu" a dále přesmerováním na "www. aaahome .cz".

  Prosím všechny, nebuďte líní a věnujte pár minut alespoň vyplnění dotazníků na https://www.uoou.cz/formular-stiznos...deleni/ds-1501

  Nebo tihle šmejdi budou pokračovat ve svý spanilý jízdě bez újmy.
  Naposledy upravil Tomac1 : 16.12.2018 v 12:31

 12. Je pravda že v poslední době je toho extrémně hodně. Co s tím lze nějaký antispam nasadit do schránky která je na seznamu. Protože ten jejich integrovaný antispam není moc dobrý a spoustu toho pustí

 13. Ta šunka emailem chodí furt. Nejvíce (nejen) virtuálních společností na jedné adrese v ČR sídlí v pražské Rybné ulici.

  ---------- Příspěvek doplněn 29.12.2018 v 22:29 ----------

  a předevčírem i vyhřívana dečka přišla

 14. nejlepší si od nich něco objednat, aby to poslali a pak nevyzvednout. Jinak na UOOU sem stížnost taky podal

 15. Nejlepší je kombinovat. Objednat od jednoho spamera na adresu dalšího spamera. A další objednávka obráceně :-) Ať mají spameři kšefty :-)

 16. Na to pozor, z toho by jsi mohl mít problém. Spameři jsou většinou šmejdi, hned by se dovolávali zákona, pokud bys je takto úmyslně poškodil. Možná by bylo lepší registrovat všude ten jejich obchodní email a telefon, ať okusí vlastní obchodní model... Ale rozhodně to nepíšu jako nějaký návod, jen taková úvaha...

 17. I to je dobrá úvaha, když to po mě někde chce vyplnit kontakt a vím, že budou otravovat, seznam kontaktů mám :-)

 18. zkusili jsme tam něco objednat, ale objednávku přijali, ale nic neodeslali.

 19. Citace Původně odeslal Metaxa Zobrazit příspěvek
  zkusili jsme tam něco objednat, ale objednávku přijali, ale nic neodeslali.
  Tak to vypadá, že to jsou ještě k tomu i podvodníci. :-)

 20. Přidávám se k nářkům, tohle jsou hajzli to není možný. Denně spam, samozřejmě nepomáhá nic a stále nové domény. I jsem to přestal dávat do filtrů, protože ty domény fakt kupí hroznou rychlostí.

 21. spíš vědí, že dělaj něco špatně a na každou objednávku volaj :-)

  když projíždím ty jejich weby, tak ani nemaj obchodní podmínky, tak asi tak :-)
  Naposledy upravil Metaxa : 01.02.2019 v 12:23

 22. Já byl nucen napsat si pár pravidel do SpamAssassinu na serveru, protože ten nápor spamu od šmejdů z DETEXTO byl už neúnosný. Nyní je jejich spam v tichosti zahazován... Spíše mne štve víc než nějaká banda českých bezvýznamných spammerů přístup třeba takového SpamCopu, který nereaguje na stovky reportů. Amazon SES je prostě neotřesitelný. Ale ať víc šmejdů Amazon SES používá, nám už budou padat do spamu. A šmejdi z DETEXTO budou rovnou zahazováni. :)

 23. Taky mě to stále chodí do všech emailových schránek. Vždy je ale někde (v jméně nebo textu) napsáno aaahome nebo habu. Takže jsem si nastavil filtry na tyto slova. Pokud někde v emailu je "aaahome" rovnou se to smaže, pokud je tam "habu.cz" taky se to smaže rovnou. Kdy je tam "habu" jde to raději jen do koše, protože když by mě psal někdo se jménem např. Habušík, Habušák, .... apod. aby ho to nesmazalo. Byla by to asi náhoda, ale co kdyby. Zatím mě tyto filtry asi fungují, protože už toho tolik nechodí.

Hostujeme u Server powered by TELE3