Automotive magazín Vehiklo Ventil + Facebook Vehiklo Ventil (8700 likes)
Zobrazují se odpovědi 1 až 22 z 22

Je to fakt tak hrozné?

 1. Ahoj, záměrně píšu sem do UX fóra a ne na kritiku.
  V lednu jsme spustili SPORTJIM.COM.
  Bez větších marketinkových kampaní web navštívilo přes 10 000 RU ale registrace nových uživatelů je skoro nulová. Budu vděčný za tipy, odkazy nebo doporučení na UX specialistu.
  Naposledy upravil janandel : 17.05.2018 v 20:07

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Asi po půl minutě na hlavní straně pořád nevidím jediný důvod, proč bych se měl registrovat.

 4. Citace Původně odeslal Ecs Zobrazit příspěvek
  Asi po půl minutě na hlavní straně pořád nevidím jediný důvod, proč bych se měl registrovat.
  protože máš rád sport :D

  ---------- Příspěvek doplněn 17.05.2018 v 20:16 ----------

  Citace Původně odeslal janandel Zobrazit příspěvek
  Ahoj, záměrně píšu sem do UX fóra a ne na kritiku.
  V lednu jsme spustili SPORTJIM.COM.
  Bez větších marketinkových kampaní web navštívilo přes 10 000 RU ale registrace nových uživatelů je skoro nulová. Budu vděčný za tipy, odkazy nebo doporučení na UX specialistu.
  upřímně, nechal bych si vypracovat pořádný webdesign, ale nějak, aby upoutal, zkrátka k tomu pustit nějakého profíka.

 5. Citace Původně odeslal Pandora98 Zobrazit příspěvek
  protože máš rád sport :D

  ---------- Příspěvek doplněn 17.05.2018 v 20:16 ----------  upřímně, nechal bych si vypracovat pořádný webdesign, ale nějak, aby upoutal, zkrátka k tomu pustit nějakého profíka.
  všichni kdo na tom dělali jsou profíci. Je pravda, že nikdo nenavrhl jak by to mělo vypadat komplexně. Dali jsme tam vše co server nabízí za info ale není tam info proč a chybí posloupnost. Uvítám tipy nebo odkazy na profíka. Určitě vyjde levněji než vyhozené peníze za reklamu.

 6. Mohu tedy doporučit programátora a grafického designéra s vysokým přehledem v oblasti reklamy a upoutání návštěvníka. tomas.jansky59@seznam.cz

 7. Je to hrozne, nema to hlavu ani patu... Na mobilu des + do ted jsem nepochopil k cemu ten web je...

 8. Citace Původně odeslal Shopines Zobrazit příspěvek
  Je to hrozne, nema to hlavu ani patu... Na mobilu des + do ted jsem nepochopil k cemu ten web je...
  Ano, přesně, jak jsem říkal. Při prvním pohledu ani nevíte k čemu to je :D

 9. Je to priserny odpad .. doteraz taktiez neviem o com web je, je to blog, su to novinky, je to inzercia? polka cesky, polka anglicky? rozhadzane texty, layout na prd .. :) sry .. vymazat .. viditelne html zobaky z kodu a ine :) fakt zle .. toto je ako praca 12 rocneho cloveka ..

 10. Registrovat, kde? :-)

 11. Taky mi přijde, že nevím, o čem vlastně web je a proč se zaregistrovat. Na první pohled by mělo být jasně vidět, co web nabízí - magazín, inzerce, blog, akce...

  To Shopines: na mobilu to nevypadá zas tak hrozně, je to responzivní v základu, lepší jak nic.

 12. My tady v ČR čteme zleva doprava ;)

 13. Citace Původně odeslal sciamotek Zobrazit příspěvek
  Taky mi přijde, že nevím, o čem vlastně web je a proč se zaregistrovat. Na první pohled by mělo být jasně vidět, co web nabízí - magazín, inzerce, blog, akce...

  To Shopines: na mobilu to nevypadá zas tak hrozně, je to responzivní v základu, lepší jak nic.
  prepni si mobil do anglictiny a uvidis :)

 14. Citace Původně odeslal cech Zobrazit příspěvek
  My tady v ČR čteme zleva doprava ;)
  Ok. to je chyba. musime odladit na firefox a explorer

 15. Citace Původně odeslal janandel Zobrazit příspěvek
  Ok. to je chyba. musime odladit na firefox a explorer
  heh, myslím, že by jste to měl dát celkově do pořádku, nejspíš všechny rady a názory, které jste zde dostal mají i vaši návštěvníci, kteří se nezaregistrují :)

 16. Já tam tu Ajdu nevidím

 17. za profíky mluví jejich práce a ne jejich konstatování, že jimi jsou :). Ten web z uživatelského pohledu a i technického je katastrofa. Chaos v informací, chaos v navigaci, chaos naprosto ve všem, k tom use stahuje spousty MB dat, pořád dokola. V tomhle stavu je ten web určený k zániku, kdybyste ho teď vypnuli, přepracovali a pak to zkusili zapnout znovu, uděláte nejlépe.

  Schválně si otevři v anonymním okně facebook, instargram a další velké sítě a koukni se jak se dělá úvod do sociální sítě. Nevidím jediný důvod proč bych se k vám měl registrovat, ale opravdu ani jediný.

 18. To je původní design facebooku?

 19. Citace Původně odeslal vodička Zobrazit příspěvek
  To je původní design facebooku?
  nene. ale jako FB to vypadá uvnitř. do uvodní stránky jsem chtěl lidem naznačit co tam najdou. asi se to minulo učinkem. Měl jsem tam dát jen uvodní fotku, ten rozcestník dole a registraci. No nic zítra to vše dáme do závorek. Dám tam tlačítko jak vrata = REGISTRACE = a pustím reklamu na seznamu. bude to vypadat jako xing.com a hotovo.

 20. To je těžké si položit sám pár otázek? :)
  1) Registruju se já sám na nějakých stránkách jen tak?
  2) Proč bych to měli dělat ostatní na mojí stránce?
  3) Co tím získají?

  Já ani nevím k čemu ta stránka je. Prodáváte něco? Informujete denně o něčem? Když vejde člověk přece na stránku, tak chce vědět k čemu je ne? Má to vědět do pár vteřin ... Nikdo nemá potřebu projíždět stránku 30-60 sekund aby to zjistil.
  Surfuju za nějakých účelem ... Nevím proč na vaši stránku jít natož proč se registrovat??

 21. To Jirka.St : díky za relevantní odpověď. Já jen nevěděl jak lidem říct, co vše tam najdou a co jim to přinese. Všichni víme jaký potenciál sítě mají svou konektivitou s ostatními a rychlostí komunikace. Doufal jsem, že když lidem ukážu, že se události na sociální síti dají najít ne pouze podle jména akce ale podle toho kam chci jít nebo poslat dítě na kemp tak to bude stačit. To, že na jednom webu najde závod na kole, pulmaraton a turnaj pro syna se lidem musí říct jinak. Všichni nahoře mají pravdu je to absolutní chaos.

  škoda, že se nikdo neozval kdo by něco navrhl ale i tak díky všem za kritiku.

 22. Na stránku jsem přišel a vůbec netušil co tam vlastně je, uplně jsem se ztratil. Nejsem odborník přes web ani IT nicméně jsem asi vaše cílová skupina, jsem aktivní sportovec a ve sportu pracuju. Po přečtení komentářů jsem se na stránku vrátil, chvíli tápal a konečně jsem trochu pochopil co by měla nabídnout. Zaujal mě rozhodně záměr, například si dokážu představit, že v tuhle chvíli, kdy hledáme nové zaměstnance mohla by taková stránka, pokud by měla dost uživatelů být vhodnou pro inzerci. Bylo tam víc věcí co mě zaujaly, ale problém je v tom, že ta stránka je strašně chaotická, opravdu jsem odešel do minuty a neměl bych nejspíš žádný důvod se vracet. Připadá mi to jako onepagesite, kde je všechno bez jakéhokoliv rozčlenění, chybí mi tam jakákoliv informace co mi vaše stránka nabízí a nechci kvůli tomu scrollovat až kdovíkam, abych zjistil, že můžu najít spoluhráče.

 23. Citace Původně odeslal janandel Zobrazit příspěvek
  To Jirka.St : díky za relevantní odpověď. Já jen nevěděl jak lidem říct, co vše tam najdou a co jim to přinese. Všichni víme jaký potenciál sítě mají svou konektivitou s ostatními a rychlostí komunikace. Doufal jsem, že když lidem ukážu, že se události na sociální síti dají najít ne pouze podle jména akce ale podle toho kam chci jít nebo poslat dítě na kemp tak to bude stačit. To, že na jednom webu najde závod na kole, pulmaraton a turnaj pro syna se lidem musí říct jinak. Všichni nahoře mají pravdu je to absolutní chaos.

  škoda, že se nikdo neozval kdo by něco navrhl ale i tak díky všem za kritiku.
  Za pár šupov ti to veľmi rád redesignujem... pre budúcnosť, designer a až potom programátor :) Teraz vysolíš za úpravu raz toľko :)

Hostujeme u Server powered by TELE3